Išrink žaidimo „Surask, jei gali“ nugalėtoją

Virtualaus orientacinio žaidimo „Surask, jei gali“ užduočių sprendimas jau baigėsi. Jame dalyvavo beveik 250 moksleivių ir studentų. Net 83 teisingai atsakiusiems dalyviams atiteks įvairūs prizai. 

Kova dėl 3 pagrindinių prizų – metinių abonementų į kino teatrą – tęsiasi. Pretendentai į šį prizą turėjo ne tik išnaršyti internetą vykdydami įvairias užduotis, bet ir atsiųsti nuotrauką, kurioje būtų užfiksuotas Europos Sąjungos atspindys kasdienėje aplinkoje.

Iš viso bus paskelbti 3 pagrindinio prizo nugalėtojai. Vieną nuotrauką išrinks Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, dar viena bus ištraukta burtų keliu, o trečią laimėtoją kviečiame išrinkti Jus!

Balsuokite už labiausiai patinkantį Europos Sąjungos atspindį ir padėkite išrinkti nugalėtoją!

Visus laimėtojus paskelbsime rugsėjo 27 d.

Augustė Eidukaitytė

Nufotografavau Europos sąjungos vėliavą prie savo mokyklos - Šv. Mato gimnazijos Kaune. Ši vėliava iškeliama kartu su Lietuvos vėliava per rugsėjo pirmosios šventę ir nuleidžiama, kai baigiasi mokslo metai.

Rūta Vitkutė

Europos Sąjunga - kelias į pažangesnę visuomenę. 2011 metais, finansuojant Europos Sąjungai, buvo pradėtas statyti vienas moderniausių ir pažangiausių mokslo centrų Baltijos šalyse - Santakos slėnis. 

Sonata Lelešiūtė

Esu Kauno kolegijos studentė, šiame pastate paskaitos man vyksta kiekvieną dieną, todėl labai džiaugiuosi, kad ES finansavo šį projektą ir suteikė šiltesnes ir jaukesnes sąlygas Kauno kolegijos dėstytojams, studentams ir pastato darbuotojams dirbti bei mokytis.

Vakarė Stanbrauskaitė

Aš gyvenu Birštone. Tai labai gražus ir modernus miestukas. Jame yra padaryta daug Europos Sąjungos finansuojamų projektų. Aš nufotografavau du naujausius Birštono pastatus. Pirmasis - informacijos centras, skirtas turistams, kadangi į Birštoną atvyksta labai daug turistų. Antras pastatas yra kurhauzas. Jis neseniai rekonstruotas, dabar jame bandoma atkurti prieškario atmosferą, kuri  ankščiau čia buvo. 

Valdemar Baran

Nuotraukoje yra Verkių mikrorajonas Vilniuje. Vandentekio atnaujinimo darbai.

Gabija Vyšniauskaitė

ES projektai Marijampolėje - atnaujintas miesto (Poezijos) parkas bei išvalyta Šešupės upė. Parkas su švaria upe tapo miestiečių traukos centru, skatina sveiką gyvenseną ir sportą. Atidengtas paminklas V.Kernagiui.

Indrė Mundinaitė

Ilgą laiką Kelmė atrodė kaip niūrus ir tamsus miestas, kadangi dažnai trūko lėšų aplinkos tvarkymui ir bendrai miesto priežiūrai. Tačiau dabar greitai viskas keičiasi, miestas atsinaujina kvartalas po kvartalo. Užtaisomos gatvių duobės, keičiamos senos sutrūkinėjusios šaligatvių plytėlės, apšviečiamos jau ne tik pagrindinės miesto vietos. Visa tai tik ES lėšų pagalba!

Mantas Andriukevičius

Už Europos Sąjungos pinigus rekonstruoti Birštono Kurhauzo ir Turizmo informacijos centro pastatai. Turizmo informacijos centras dabar yra žymiai patogesnėje vietoje. Jį lengva surasti daugeliui turistų, kadangi jis yra prie pat dviejų sanatorijų (Tulpės ir Versmės). Kurhauze dabar vyksta kameriniai renginiai, koncertai, monospekliai, poezijos skaitymai, muzikos meistriškumo kursai, parodos.

Eglė Rastenytė

Europos Sąjunga prisidėjo prie mūsų miesto simbolio atnaujinimo, t.y., prie Elektrėnų ledo rūmų rekonstrukcijos. Dabar čiuožykloje daug šilčiau, atnaujintos rūbinės, sutvarkytas stogas, atnaujinta šaldymo sistema. Čiuožėjai, ledo ritulininkai ir visi norintys gali mėgautis puikiomis treniruotėmis bei laisvalaikiu atnaujintoje arenoje. Prie to labai prisidėjo Europos Sąjunga.

Neringa Sviklaitė

Europos Sąjunga skyrė paramą Utenos ,,Utenio'' stadiono rekonstrukcijai. Atlikus darbą stadionas atrodo labai gražiai. Čia vyksta sportinės varžybos. Sportininkai turi kur treniruotis.

Eimantas Mundinas

Kelmės Aukuro vidurinė mokykla pastatyta 1986. Nuo tada, dėl lėšų stygiaus, buvo atliekami tik būtiniausi remonto darbai. Senos mokyklos trūkumai ypač išryškėdavo žiemą, kadangi pastato viduje dėl prastos šildymo sistemos ir tinkamo apšildynimo nebuvimo temperatūra neretai nukristavo žemiau rekomenduojamų normų. Europos Sąjungos lėšų pagalba buvo atlikta visos vidurinės mokyklos rekonstrukcija. Manau, visi mokiniai džiaugiasi, jog žiemą pamokų metu pagaliau nebereikia vilkėti striukių ir kepurių.

Lukas Sabaliauskas

Nuotrauka nufotografuota atsidariusioje European Space Expo '13 parodoje. Kodėl manau, kad tai atspindi Europos Sąjungą? Trumpai, Europos Sąjunga man asocijuojasi su kultūra ir europietišku gyvenimo būdu, šiuos požymius puikiai atspindi tokios parodos ir renginiai kaip Expo '13. Šį renginį organizuoja Europos Komisija, be to ši paroda keliauja po Europos Sąjungos šalis, tad tai vienareikšmiškai yra vienas iš Europos kultūros ženklų Vilniuje.   

Rugilė Abukaitytė

Tarptautinis Šiaulių civilinis ir karinis oro uostas įsikūręs Zoknių aerodrome, Šiauliuose. Nuo 2004 m. čia bazuojasi NATO karinių oro pajėgų lėktuvai. Šiaulių oro uostas europiečiams patrauklus tuo, kad čia kol kas nėra labai apkrauta oro erdvė. Tai kariškiams patogu, nes Europoje nuolat tenka derinti civilinius ir karinius skrydžius. 

Zenia Dzafarov

Europos Sąjunga Pabradėje.

Kurį variantą renkatės?

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!