Laimėk „Radistų“ pasirodymą savo išleistuvėse!

Spausdinti 2014-10-05

Europos Komisijos atstovybė kartu su Jaunimo Europos komanda skelbia konkursą dvyliktokams „Aš@Europa.2025“.

Kas būsi 2025 metais? Kiek uždirbsi? Gyvensi Lietuvoje, o gal kur Kanaruose? Atsakyk į klausimus „Facebook“ programėlėje, sugalvok kūrybinį 2025-ųjų vizijos pristatymą ir laimėk pagrindinį prizą visai klasei – „Radistų“ pasirodymą mokyklos baigimo vakarėlyje 2015 m. vasarą!

Nepamiršk, kad teisę laimėti pagrindinį prizą turės tik tos klasės, kurios įvykdys visas konkurso užduotis – atliks apklausą ir kūrybiškai perteiks statistinius klasės apklausos rezultatus apie save ir Europą 2025-aisias. Todėl atidžiai perskaityk taisykles ir pirmyn į kovą dėl pagrindinio prizo! 

Trumpai apie tai, kaip dalyvauti konkurse „Aš@Europa.2025“:

  1. Išsirinkite atsakingą žmogų iš klasės, kuris bus apklausos organizatorius ir užregistruos jūsų klasę „Facebook“ programėlėje.
  2. Iš apklausos organizatoriaus gausite kvietimą ir savo klasės kodą. Atsakykite į apklausos klausimus iki spalio 22 d. Apklausoje turėtų dalyvauti bent 10 jūsų klasės moksleivių.
  3. Iki lapkričio 21 d., remdamiesi apklausos rezultatais (juos apibendrins programėlė), fotovideo ar esė formatu sukurkite viziją apie savo klasę ir Europą 2025 metais.
  4. Balsuokite už geriausius konkurso darbus „Facebook“.
  5. Laimėkite „Radistų“ koncertą savo mokyklos išleistuvių šventėje!

Konkurso taisyklės 

Konkurse dalyvauti gali tik 12-os klasės (arba IV-os gimnazijos klasės) moksleiviai iš visų Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų.

Apklausoje turi dalyvauti ne mažiau kaip 10 moksleivių iš vienos klasės.

Kaip užregistruoti klasę?

Konkurse norinti dalyvauti klasė turi išrinkti vieną klasės atstovą (seniūną, atsakingą mokinį, klasės auklėtoją ar kt.), kuris taps apklausos klasėje organizatoriumi.

Apklausos klasėje organizatorius turi turėti asmeninę paskyrą „Facebook“ tinkle.

Apklausos organizatorius „Facebook“ programėlėje turi užregistruoti konkurse dalyvausiančią klasę. Registracijos metu nurodomi apklausos klasėje organizatoriaus asmeniniai duomenys (vardas, pavardė), informacija apie apklausoje dalyvausiančią mokyklą ir klasę (mokyklos pavadinimas, miestas, klasė), kontaktai (el. paštas, telefonas).

Sėkmingai užpildžius registracijos formą, organizatoriui suteikiamas unikalus apklausos prisijungimo kodas.

Kaip atlikti apklausą?

Dvyliktokų apklausa vyks iki 2014 m. spalio 22 d. „Facebook“ programėlėje

Apklausos dalyviai – mokiniai – apklausą gali atlikti tik prisijungę prie asmeninės „Facebook“ paskyros.

Norint pradėti apklausą, mokiniams apklausos klasėje organizatorius suteikia prisijungimo kodą.

Apklausos dalyviai prieš atlikdami apklausą pateikia nurodytus asmeninius duomenis.

Sėkmingai suvedę reikiamus duomenis, mokiniai gali pradėti atlikti apklausą.

Apklausą atlikusiam dalyviui pateikiami jo rezultatai bei preliminarūs klasės apklausos rezultatai.

Kaip vyks kūrybinis konkursas?

Iki 2014 m. lapkričio 21 d. kūrybiniame konkurse kviečiamos dalyvauti visos klasės, atlikusios apklausą.

Apklausos klasėje rezultatų pagrindu dvyliktokų klasės turi sukurti vizijos apie savo klasę ir Europą 2025 metais pristatymą.

Klasės gali pasirinkti vieną ar kelis užduoties atlikimo formatus:

  1. Foto: 1 nuotrauka (arba nuotraukų koliažas).
  2. Video: iki 1 min trukmės filmukas.
  3. Esė: teksto apimtis iki 300 žodžių.

Konkurso dalyviai patvirtina, kad yra konkursui pateiktų darbų autoriai ir yra gavę nuotraukose ir (arba) video klipuose esančių asmenų sutikimą šią medžiagą naudoti konkurse. Nuotraukos, video ir esė turinys neturi skatinti religinės, tautinės nesantaikos ar kitaip pažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų.

Darbų registracija vyksta adresu www.pazinkeuropa.lt/aseuropa2025/darbai.

Visi konkursui pateikti ir taisykles atitinkantys darbai skelbiami internete, oficialiame Europos Komisijos atstovybės „Facebook“ puslapyje www.facebook.com/Europos.

Kaip vyks darbų vertinimas?

Konkursui pateiktų kūrybinių darbų vertinimą sudarys 2 etapai: viešas balsavimas internete ir komisijos vertinimas.

Viešas balsavimas internete vyks 2014 m. lapkričio 24–30 d. Už labiausiai patikusius darbus balsuoti galės „Facebook“ lankytojai adresu www.facebook.com/Europos.

Į antrąjį vertinimo etapą pateks po 5 daugiausia balsų surinkusius darbus iš kiekvienos kategorijos. Papildomai organizatorių komisija savo nuožiūra atrinks 10 visų kategorijų darbų, kurie bus vertinami antrajame etape.

2014 m. gruodžio 8 d. bus išrinkti ir paskelbti iš viso 3 konkurso nugalėtojai: I, II, III vietos laimėtojai.

I vietos laimėtojui atiteks pagrindinis prizas – „Radistų“ pasirodymas išleistuvėse. II bei III vietos laimėtojai bus pakviesti atvykti į Europos namus Vilniuje. 

Konkursą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Konkurso partneriai: Jaunimo Europos komanda.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles.

Atsisiųsti konkurso plakatą. 

Atsisiųsti konkurso aprašymą. 

 

Komentarai

Kitos naujienos

73 proc. mūsų šalies dvyliktokų savo ateitį po dešimties metų įsivaizduoja Lietuvoje. 80 proc. jaunuolių tikisi įgyti aukštąjį išsilavinimą, mokėti užsienio kalbų: daugiausia anglų, prancūzų, ispanų. Keturi iš penkių moksleivių mano, kad 2025-aisiais bus susituokę ir susilaukę vaikų.

Atsižvelgus į komisijos vertinimus, daugiausia balų surinko ir nugalėtoja tapo Utenos Dauniškio gimnazijos 4b klasė! Nugalėtojams atitenka pagrindinis prizas – „Radistų“ pasirodymas mokyklos išleistuvėse 2015 m. vasarą.

Skelbiame konkurso „Aš@Europa.2025“ finalistus! Į antrąjį etapą pateko 6 klasės, iki gruodžio 3 d. 20.25 val. surinkusios daugiausia balsų viešo balsavimo „Facebook“ metu. Papildomai 4 finalo dalyvius išrinko Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!