Kretoje patirk, kaip veikia ES!

Spausdinti 2014-07-30

Nori sužinoti kaip vyksta sprendimų priėmimas Europos Sąjungoje? Nori ne tik sužinoti, bet ir išbandyti tai praktiškai? Nori nuvykti į Kretą ir susipažinti su aktyviu jaunimu iš visos Europos?

Dalyvauk projekte „Model European Union Creta 2014“, kuris vyks spalio 22-26 dienomis Kretoje, Herakliono mieste, ir tapk Europos Parlamento nariu, ES Tarybos ministru ar žurnalistu!

Model European Union (MEU) – tai ES teisės aktų leidybos procedūros simuliacija, kurios metu  dalyviai gauna tam tikrus vaidmenis: Europos Parlamento nario, ES Tarybos ministro, pirmininko, vertėjo ar žurnalisto. Diskusijų ir debatų metu dalyviai gali patys patirti ir suprasti sprendimų priėmimo procesą ES.

Projektą organizuoja BETA e. V., nepolitinė, pelno nesiekianti organizacija, įkurta Vokietijoje, kartu su Europos Parlamento informacijos biuru Graikijoje, Europe Direct Heraklione ir kitais partneriais.

Daugiau apie projektą ir dalyvavimo sąlygas sužinok daugiau čia

Komentarai

Kitos naujienos

Šią savaitę #pazinkeuropa diskutuosime apie „Erasmus+“ programą ir Jaunimo garantijas. Ar Jūs jau pasinaudojote galimybe susikurti savo sėkmės istoriją? Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Būk aktyvus europietis ir žinok savo teises! Turiningą savaitgalį praleisti Palangoje kviečia Europos piliečių metų renginiai. Rugpjūčio 16-17 dienomis nuo 18 iki 22 val. ateik į Centrinę Palangos miesto aikštę ir gauk informacijos apie konkrečias ES piliečių teises ir teikiamas galimybes. Čia ekspertai patars, kaip elgtis ir kur kreiptis, jei ES piliečio teisės pažeidžiamos.

Dalyvauti pažintinėje kelionėje į ES institucijas norą išreiškė 65 jaunimo organizacijų nariai. Iš jų atrinkome šešis, kurie kartu su Jaunimo Europos komandos nariais rugsėjo 23-26 d. Briuselyje susitiks su ES institucijų darbuotojais ir su jais diskutuos apie jaunimo problemas ir iššūkius Europos Sąjungoje.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!