Kuo naudingas skaitmeninis vaistų receptas?

Spausdinti 2015-12-02
E.receptas – pastaruoju metu daug apie jį girdime, tačiau, kaip jis veikia ir kuo yra naudingas, dar ne kiekvienam aišku. „Pinigų karta“ domisi, kaip elektroniniu receptu naudotis ir kaip jis palengvins tiek gydytojų, tiek vaistininkų, tiek pacientų gyvenimą. Ir apskritai, ar tokia naujovė gali palengvinti gyvenimą?

Daugiau apie tai sužinosite vaizdo reportaže.

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pristato kiekvienam interneto kūrėjui ir vartotojui aktualų elektroninį leidinį „Skaitmeninės rinkos debesyse“.

Pirkti internetu daug paprasčiau, o ir kainos dažnai atrodo mažesnės. Kur pigiau? Lietuviškose internetinėse parduotuvės, ar populiariausiose užsienio svetainėse? Skaičiuojame. Neapsigaukite. Prekė, kuri užsienyje atrodo daug pigesnė gali gerokai pabrangti, už ją sumokėjus muito mokestį. Kada jį reikia mokėti ir kaip nepermokėti?Į policiją Lietuvoje galima kreiptis įvairiai: prireikus skubios pagalbos, skambinti greituoju pagalbos numeriu 112, tačiau jei neskubu, galima tiesiog apsilankyti policijos komisariate ar parašyti per socialinius tinklus. Pastaruoju metu populiarėja internetinis puslapis ePolicija.lt. Kaip juo naudotis ir kaip jis palengvina pareigūnų darbą - "Pinigų kartos" ir Europos Komisijos projekte - "Gyvenu skaitmeninėje erdvėje".Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!