Metodų rinkinys „Pažink Europą“

Spausdinti 2013-08-28

Kalbėtis Europos Sąjungos temomis nėra pati lengviausia užduotis. Kalbėtis įdomiai ir įvairiai yra iššūkis. Imdamiesi užduoties parengti šį metodų rinkinį, priėmėme iššūkį surasti įvairių metodų, kurie sudomintų jaunus žmones ne tik kalbėtis, bet ir gilintis į tai, kas vyksta Europos Sąjungoje, ką jie gali, būdami Europos Sąjungos piliečiais, kokią Europos Sąjungą jie nori ir gali susikurti.

Metodai, kurie pateko į rinkinį, yra specialiai pritaikyti arba naujai sukurti, remiantis mūsų patirtimi darbe su jaunimu. Labai tikimės, kad šis metodų rinkinys bus praktiškas pagalbininkas ir įkvėpėjas. Vertinsime gautas pastabas ir noriai konsultuosime dėl metodų panaudojimo ar adaptavimo el. paštu: mokymai@nectarus.lt

Laimonas Ragauskas ir Nerijus Kriaučiūnas

VšĮ „Nectarus“

Turinys

 

  1. Kodėl Europos Sąjunga susikūrė? Kodėl ji svarbi šiandien?
  2. Kaip veikia Europos Sąjunga? Kaip joje priimami sprendimai?
  3. Kaip piliečiai gali dalyvauti ES sprendimų priėmimo procese?
  4. Galimybės jaunimui Europos Sąjungoje
  5. Kokias galimybes verslui (pradedančiajam) teikia ES

Komentarai

Kitos naujienos

Pristatome e. leidinį „Europos verslo reporteris“, kuriame žinomi žurnalistai Vija M. Pakalkaitė ir Rytas Staselis pristato verslo reporterio darbo specifiką, jam kylančius profesionalumo, etikos ir reputacijos iššūkius, Lietuvos verslo žiniasklaidos raidą ir perspektyvas. Kokybiškos užsienio verslo žiniasklaidos leidinius apžvelgia politologė Ieva E. Kazakevičiūtė.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje jau keletą metų rengia leidinį „Europos gidas žurnalistams“, kuriame glaustai ir koncentruotai surinkta naujausia informacija apie Europos Sąjungą (ES), galinti būti naudinga žiniasklaidai. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!