Mokykis apie mokesčius žaisdamas

Spausdinti 2017-11-30

Nori daugiau sužinoti apie mokesčius?  „TAXEDU“ siūlo interaktyviai mokytis apie mokesčius, viešuosius finansus ir jų svarbą. 

Portale yra daug e-mokymosi priemonių, žaidimų, vaizdo įrašų ir kitokios medžiagos apie mokesčius, kuriuos mokytojai gali naudoti mokyklose. Daugelis medžiagos yra pateikiama lietuvių kalba.

 

Susipažink su naudingais ištekliais įvairiomis temomis (sukčiavimas, mokesčių vengimas, nacionaliniai ištekliai ir kt.).

 

Vaikai gali mėgautis „TAXLANDIA“ interaktyviuoju žaidimu, kuriame žaidėjai patys atsakingi už mokesčių rinkimą ir priima sprendimus, kaip juos išleisti.

 

Mokytojų kampelyje galima rasti įvairios smagios ir kūrybiškos medžiagos apie viešuosius finansus, kurią galima įtraukti į klasės mokymosi planus arba neformaliojo ugdymo užsiėmimus.

Pasidalink šia informacija su savo draugais, klasiokais ir mokytojais, ir sužinok, kaip mokesčiai kuria tavo ateitį!

Komentarai

Kitos naujienos

Lapkričio mėnesį dvidešimt dviejuose Lietuvos miestuose vyko didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Pirmojo etapo nugalėtojai gruodžio 11 dieną susitiks „Eurodebatų“ finale Vilniuje.

 

Lapkričio 6–23 dienomis dvidešimtyje Lietuvos miestų vyks didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Vyresniųjų klasių moksleiviai diskutuos apie tai, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje. Ateik, išgirsk, užduok klausimus ir išrink nugalėtoją!

 

Šiandien esame daug atviresni nei anksčiau – internete skelbiame daug asmeninės informacijos apie save: viešai rodome, kur atostogaujame, dalijamės asmeniniais vaizdo įrašais, gimimo data, telefono numeriu, artimųjų vardais. Visgi siūlome prieš paspaudžiant „skelbti“ giliai įkvėpti ir savęs paklausti – ar ši informacija ateityje negali būti panaudota prieš mane?

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!