Mokykis apie mokesčius žaisdamas

Spausdinti 2017-11-30

Nori daugiau sužinoti apie mokesčius?  „TAXEDU“ siūlo interaktyviai mokytis apie mokesčius, viešuosius finansus ir jų svarbą. 

Portale yra daug e-mokymosi priemonių, žaidimų, vaizdo įrašų ir kitokios medžiagos apie mokesčius, kuriuos mokytojai gali naudoti mokyklose. Daugelis medžiagos yra pateikiama lietuvių kalba.

Susipažink su naudingais ištekliais įvairiomis temomis.

Vaikai gali mėgautis „TAXLANDIA“ interaktyviuoju žaidimu, kuriame žaidėjai patys atsakingi už mokesčių rinkimą ir priima sprendimus, kaip juos išleisti.

Mokytojų kampelyje galima rasti įvairios smagios ir kūrybiškos medžiagos apie viešuosius finansus, kurią galima įtraukti į klasės mokymosi planus arba neformaliojo ugdymo užsiėmimus.

Pasidalink šia informacija su savo draugais, klasiokais ir mokytojais, ir sužinok, kaip mokesčiai kuria tavo ateitį!

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Valstybės pažinimo centras kviečia dalyvauti balandžio mėnesio #100mečiokelionė iššūkyje.

„The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

„European Border Breakers Awards“ (EBBA) 2018 laimėtojai koncertuos sausio 17 Groningene vykstančioje EBBA ceremonijoje. Ar jau balsavai už savo favoritus? Renginį galima žiūrėti internete, tačiau, jei nori dalyvauti gyvo garso koncerte, užsiregistruok, ir laimėk nemokamą bilietą! 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!