„Norim dar“ - įspūdžiai iš „Auksinių Europrotų“ turnyro

Spausdinti 2015-10-09

Spalio 6 d. vyko jau trečiasis šio sezono „Auksinių Europrotų“ žaidimas, tačiau kai kurioms komandoms savo jėgas teko išbandyti pirmą kartą – tądien prie pilną sezoną organizuojančių miestų prisijungė būrys sutrumpintą sezoną spalio antradieniais organizuosiančių miestų.

Vieniems klausimai pasirodė per sudėtingi , kitiems -  lengvi ir paprasti, tačiau aišku viena  - įspūdžių netrūko niekam, o pirmą kartą Šilalėje žaidusi komanda iškart po pirmojo turnyro sakė: „Norim dar“.

Įdomiausi klausimai:

Ką tik prie žaidimo prisijungusiems švenčioniškiams daugiausiai azarto sukėlė 1-ojo etapo  11 klausimas – visi žaidėjai ginčijosi, ar verta į jį atsakinėti, ar laukti kito etapo, kur galima gauti daugiau taškų. Tuo tarpu Skuodo žaidėjams įdomiausias  pasirodė klausimas apie Bendžaminą  Frankliną, kuris labai mėgo „oro vonias” – bent valandą per dieną savo namuose jis skaitydavo ar rašydavo apsirengęs X. Kas yra X, jei fone skambančios dainos pavadinime taip pat yra X? Atsakymas į klausimą – nieko.

Į  5 etapo 10 klausimą apie Estijoje jau tūkstančius metų vietinius ir atvykėlius žavintį vieną unikaliausių gamtos reiškinių pasaulyje, nestigo įvairiausių atsakymų – nuo velnių, trolių, undinių iki angliakasių, na, o tikrasis atsakymas buvo  „Raganų šulinys”.

Linksmiausi atsakymai:

Viena iš Skuodo komandų į klausimą: „Anot legendos, šioje vietoje atsikraustę olandai pradėjo statyti sieną, ginančią nuo vietinių gyventojų išpuolių. Nors sienos nebėra, šiandien ši vieta – žymi visame pasaulyje. Parašykite jos pavadinimą. ” atsakė – „Raudonųjų žibintų kvartalas”.

Tuo tarpu Telšių miesto žaidėjų atsakymas  į klausimą apie ES himną buvo - „nes Liudvikas van Bethovenas buvo aklas” .

Linksmų atsakymų netrūko ir Varėnoje:  į  4 turo 1 klausimą apie filmą „Ištrūkęs Džango“, komandos atsakymas buvo „Radžis“, o į 2 turo 7 klausimą apie smurtą prieš moteris komandos atsakymas pasirodė gan netikėtas  - „dopingo nevartojimo metai“.

Na, o jei dar nespėjote sudalyvauti, tačiau norėtumėte suburti savo komandą ir užsiregistruoti žaisti – kreipkitės į Auksinių Europrotų organizatorius savo mieste ar miestelyje. Laiko dar yra, tad sėkmės ruošiantis ateinantiems protų mūšiams  ir iki pasimatymo  antradienį!

Video reportažas iš Tauragės

Kelių miestų statistika

VIETA

KOMANDŲ SKAIČIUS

DALYVIŲ SKAIČIUS

Elektrėnai

10

64

Plungė

7

46

Pravieniškės

4

26

Šilalė

13

-

Skuodas

3

18

Švenčionys

5

-

Tauragė

15

-

Telšiai

12

96

Ukmergė

9

67

Varėna

6

28

Žasliai

4

28

Kazlų Rūda

8

46

Akmenė

11

80

Kuršėnai

8

55

Informaciją apie „Auksinių Europrotų“ organizatorius kiekviename mieste, į kuriuos galite kreiptis dėl komandų registracijos, rasite paspaudę ant nuorodos:

http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/2015-m-auksiniu-europrotu-rudens-sezonas-vietos-ir-laikas-1527

Komentarai

Kitos naujienos

Jau tapo įprasta, jog antradieniai  - tai „Auksinių Europrotų" vakarai, suburiantys šimtus žaidėjų, trokštančių išbandyti savo žinias. Ne išimtis buvo ir spalio 27 d. antradienis, kuris kai kuriems miestams buvo paskutinis, o kai kam dar tik pusiaukelė įtemptose protų kovose. Nepaisant to, jog po šio žaidimo su kai kuriais miestais teks atsisveikinti iki pavasario sezono, tačiau finalinėje kovoje netrūko azarto, juokelių ir pakilios nuotaikos. Sveikiname trumpojo sezono nugalėtojus, o kitiems miestams linkime sėkmės ateinančiose „Auksinių Europrotų“ kovose!

Spalio 20d. įvyko dar vienas Auksinių Europrotų turas, praskaidrinęs nykų ir vėsų antradienio vakarą. Rudeniškas šaltis nesutrukdė susirinkti dar didesniam būriui komandų, nusiteikusių rimtai kovai ir nekantraujančių įveikti naujus iššūkius.

Spalio 13 d. vykę „Auksinių Europrotų“ turnyrai sukvietė daugiau nei 30 miestų ir miestelių komandas varžytis dėl  nugalėtojo titulo. Komandoms teko kaip reikiant pasukti galvas, bandant išspręsti sudėtingiausius galvosūkius, tačiau atkakliose kovose netrūko azarto ir originalių atsakymų.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!