Paaiškėjo „Eurodebatų“ finalo dalyviai

Spausdinti 2016-11-29

Lapkričio 21–25 dienomis šešiolikoje Lietuvos miestų vyko didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Vyresniųjų klasių moksleiviai diskutavo ir siūlė idėjas, kaip jaunimas galėtų prisidėti prie Europos Sąjungos suvienijimo.

Miestų renginiuose savo idėjomis dalijosi per 100 dalyvių, o jų kalbų klausė miestų merai, vicemerai ir kiti vietos bendruomenėje žinomi žmonės. Viso renginiuose dalyvavo ir kartu su debatininkais diskutavo daugiau nei pusė tūkstančio žmonių.

Daugiau įspūdžių iš miestų renginių rasi čia.

.

„Eurodebatų“ miestų etapo nugalėtojai

Justė Galminaitė, Akmenė

Dovydas Vidžiūnas, Biržai

Teresė Bernatonytė, Kaišiadorys (nugalėjo Kauno mieste)

Vitold Dvorak, Klaipėda

Rugilė Sirvidytė, Kupiškis

Lukas Petrauskas, Kuršėnai

Ugnė Petrovaitė, Lazdijų r.

Emilija Pukevičiūtė, Pakruojo r.

Teresė Škutaitė, Panevėžys

Modestas Šaltupis, Plungė

Kotryna Najulytė, Šiauliai

Ema Girgždytė, Šilalės r.

Lukas Kuleš, Švenčionėliai

Vytautė Lukauskytė, Tauragė

Guoda Taraškevičiūtė, Ukmergė

Martynas Nesavas, Vilnius

.

„Eurodebatų“ finalas

Gruodžio 11 d. nugalėtojai savo įgūdžius galės patobulinti viešojo kalbėjimo mokymuose, kuriuos ves šios srities guru Igoris Vasiliauskas. Paskutinius patarimus finalininkai vakarienės metu gaus iš „Humoro klubo“ narių.

„Eurodebatų“ miestų renginių nugalėtojai susirungs gruodžio 12 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančiame finale. Iš pradžių dalyviai rungsis dviejuose pusfinaliuose, iš kurių po tris geriausius gaus galimybę varžytis didžiajame finale. Finalas vyks nuo 14.30 iki 16.30 val. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, įėjimas iš Vilniaus g.).

Finalas bus transliuojamas tiesiogiai per Lrytas TV internete bei Facebook live Europos Komisijos atstovybės puslapyje.  

Trys „Eurodebatų“ finalo nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

„Eurodebatus“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Jaunimo Europos komanda.

Komentarai

Kitos naujienos

2017 m. gruodžio 11 d. Vilniuje, Europos namuose, paaiškėjo geriausi „Eurodebatų“ oratoriai. Šiemet geriausius išrinkti buvo ypač sunku, todėl 1 vietą pasidalijo net du dalyviai - Akvilė Šiaučiūnaitė iš Panevėžio ir Martynas Dargis iš Šilalės. Trečioji vieta atiteko Karoliui Živulskui iš Elektrėnų. Visi finalo dalyviai laimėto pakvietimus į „Login” festivalį, o prizines vietas užėmę finalininkai džiaugsis ir pagrindiniu prizu - pažintiniu vizitu į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

 

Lapkričio mėnesį dvidešimt dviejuose Lietuvos miestuose vyko didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Pirmojo etapo nugalėtojai gruodžio 11 dieną susitiks „Eurodebatų“ finale Vilniuje.

 

Lapkričio 6–23 dienomis dvidešimtyje Lietuvos miestų vyks didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Vyresniųjų klasių moksleiviai diskutuos apie tai, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje. Ateik, išgirsk, užduok klausimus ir išrink nugalėtoją!

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!