Paaiškėjo, kurie teisingai išsprendusieji „Europrotų“ programėlės internete užduotis laimėjo prizus

Spausdinti 2014-11-26

Lapkritį visi norintieji galėjo dalyvauti parengiamajame „Europrotų“ žaidime – treniruotėje specialioje „Europrotų“ programėlėje feisbuke. Žaidime dalyvavo daugiau kaip 500 šimtai dalyvių. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje burtų keliu išrinko 10 nugalėtojų, kuriems dovanoja specialius „Europrotų“ prizus – skėčius.

 

  

Burtų keliu išrinkti prizų laimėtojai:

  1. Diana Kviecinskienė (Anykščiai)
  2. Vilma Vasiliauskienė (Jurbarkas)
  3. Eglė Lelešiūtė (Kaunas)
  4. Mindaugas Janukonis (Klaipėda)
  5. Auksė Kuncienė (Panevėžio r.)
  6. Kristina Gudavičiūtė (Šiauliai)
  7. Daiva Genienė (Tauragė)
  8. Albinas Dolmantas (Ukmergė)
  9. Sandra Kaleininkaitė (Vilnius)
  10. Giedrė Len (Vilnius)

Su prizų laimėtojais susisieksime asmeniškai jūsų nurodytu elektroniniu paštu.

Komentarai

Kitos naujienos

Jau tapo įprasta, jog antradieniai  - tai „Auksinių Europrotų" vakarai, suburiantys šimtus žaidėjų, trokštančių išbandyti savo žinias. Ne išimtis buvo ir spalio 27 d. antradienis, kuris kai kuriems miestams buvo paskutinis, o kai kam dar tik pusiaukelė įtemptose protų kovose. Nepaisant to, jog po šio žaidimo su kai kuriais miestais teks atsisveikinti iki pavasario sezono, tačiau finalinėje kovoje netrūko azarto, juokelių ir pakilios nuotaikos. Sveikiname trumpojo sezono nugalėtojus, o kitiems miestams linkime sėkmės ateinančiose „Auksinių Europrotų“ kovose!

Spalio 20d. įvyko dar vienas Auksinių Europrotų turas, praskaidrinęs nykų ir vėsų antradienio vakarą. Rudeniškas šaltis nesutrukdė susirinkti dar didesniam būriui komandų, nusiteikusių rimtai kovai ir nekantraujančių įveikti naujus iššūkius.

Spalio 13 d. vykę „Auksinių Europrotų“ turnyrai sukvietė daugiau nei 30 miestų ir miestelių komandas varžytis dėl  nugalėtojo titulo. Komandoms teko kaip reikiant pasukti galvas, bandant išspręsti sudėtingiausius galvosūkius, tačiau atkakliose kovose netrūko azarto ir originalių atsakymų.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!