Pamatyk Europą kaip niekad anksčiau!

Spausdinti 2018-01-22

„The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

Dalyviai keliaus mikroautobusu. Pakeliui jie susitikinės su vietos gyventojais, susipažins su jų istorijomis ir patirs vietinį gyvenimo būdą, dalyvaus įvairiuose iššūkiuose ir projektuose, ištirs nežinomas vietas ir nuostabius kraštovaizdžius. Kelionės po Europą metu jie lankysis Europos Sąjungos (ko-)finansuojamuose projektuose ir stebės jų poveikį vietos bendruomenėms. Jie galės patirti, kokia yra Europos Sąjungos reikšmė ir kuo ji svarbi jiems patiems.

Visos kelionės metu dalyviai nuvažiuos 12 000 km per 4 pagrindinius maršrutus visoje Europoje. Kiekvienas iš šių maršrutų turi savo temą: Viduržemio jūros maršrutas – civilizacija, Atlanto maršrutas – tyrinėjimas, Dunojaus maršrutas – gamta, Baltijos maršrutas – istorija.

Organizatoriai ieško smalsių ir atvirų žmonių, kurie myli keliones ir patyrimus. Pateikti paraišką iki vasario 11 d. tapti kelionės dalyviais gali visi Europos Sąjungos piliečiai arba gyventojai, kuriems yra nuo 18 iki 30 metų. Norėdamas dalyvauti projekte, savo telefonu ar fotoaparatu nufilmuok 60 sekundžių vaizdo įrašą ir jame papasakok apie save: savo motyvaciją prisijungti prie projekto ir kodėl esi geriausia(-s) kandidatė(-as) prisijungti prie kelionės komandos. Atrinkti keliautojai bus pakviesti vykti vienu iš maršrutų priklausomai nuo jų asmenybės, vietos ir galimybių. Visos kelionių, ryšių, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos bus padengtos projekto organizatorių.

Taigi, jei tu myli ...

Keliones ir nuotykius,

Pažintis su naujais žmonėmis,

Mokymąsi apie naujas kultūras ir papročius,

Fotografuoti ir filmuoti,

... TU gali būti vienas iš laimingųjų!

https://roadtriproject.eu/  

https://roadtriproject.eu/preselection/register  

Registracijos taisyklės

Facebook puslapis

Instagram puslapis

 

Komentarai

Kitos naujienos

Ar galime sau leisti lėtus demokratijos procesus sparčiai besivystančiame pasaulyje? 

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Valstybės pažinimo centras kviečia dalyvauti balandžio mėnesio #100mečiokelionė iššūkyje.

„European Border Breakers Awards“ (EBBA) 2018 laimėtojai koncertuos sausio 17 Groningene vykstančioje EBBA ceremonijoje. Ar jau balsavai už savo favoritus? Renginį galima žiūrėti internete, tačiau, jei nori dalyvauti gyvo garso koncerte, užsiregistruok, ir laimėk nemokamą bilietą! 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!