Pamatyk Europą kaip niekad anksčiau!

2018-01-22

„The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

Dalyviai keliaus mikroautobusu. Pakeliui jie susitikinės su vietos gyventojais, susipažins su jų istorijomis ir patirs vietinį gyvenimo būdą, dalyvaus įvairiuose iššūkiuose ir projektuose, ištirs nežinomas vietas ir nuostabius kraštovaizdžius. Kelionės po Europą metu jie lankysis Europos Sąjungos (ko-)finansuojamuose projektuose ir stebės jų poveikį vietos bendruomenėms. Jie galės patirti, kokia yra Europos Sąjungos reikšmė ir kuo ji svarbi jiems patiems.

Visos kelionės metu dalyviai nuvažiuos 12 000 km per 4 pagrindinius maršrutus visoje Europoje. Kiekvienas iš šių maršrutų turi savo temą: Viduržemio jūros maršrutas – civilizacija, Atlanto maršrutas – tyrinėjimas, Dunojaus maršrutas – gamta, Baltijos maršrutas – istorija.

Organizatoriai ieško smalsių ir atvirų žmonių, kurie myli keliones ir patyrimus. Pateikti paraišką iki vasario 11 d. tapti kelionės dalyviais gali visi Europos Sąjungos piliečiai arba gyventojai, kuriems yra nuo 18 iki 30 metų. Norėdamas dalyvauti projekte, savo telefonu ar fotoaparatu nufilmuok 60 sekundžių vaizdo įrašą ir jame papasakok apie save: savo motyvaciją prisijungti prie projekto ir kodėl esi geriausia(-s) kandidatė(-as) prisijungti prie kelionės komandos. Atrinkti keliautojai bus pakviesti vykti vienu iš maršrutų priklausomai nuo jų asmenybės, vietos ir galimybių. Visos kelionių, ryšių, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos bus padengtos projekto organizatorių.

Taigi, jei tu myli ...

Keliones ir nuotykius,

Pažintis su naujais žmonėmis,

Mokymąsi apie naujas kultūras ir papročius,

Fotografuoti ir filmuoti,

... TU gali būti vienas iš laimingųjų!

https://roadtriproject.eu/  

https://roadtriproject.eu/preselection/register  

Registracijos taisyklės

Facebook puslapis

Instagram puslapis