Papasakokite, kodėl balsuosite Europos Parlamento rinkimuose!

Spausdinti 2013-09-23

Europos Komisija planuoja sukurti trumpą filmuką apie balsavimą Europos Parlamento rinkimuose, kurie vyks 2014 m. gegužės 25 d. Mums įdomios Jūsų mintys šia tema. Kodėl Jūs balsuosite Europos Parlamento rinkimuose ir kas Jus skatina tai daryti?

Mes norime Jus išgirsti! Išreikškite savo pilietinę poziciją ir Jus pamatys milijonai europiečių. Pageidaujantieji filmuotis  turėtų mokėti gerai kalbėti angliškai. Prašome siųsti savo istorijas (anglų kalba) adresu COMM-SOCIAL-MEDIA-TEAM@ec.europa.eu

Su atrinktais filmuoti bus susisiekta tiesiogiai. Numatoma, kad filmavimas vyks 2013 m. lapkričio pradžioje Lietuvoje.

 

 

Komentarai

Kitos naujienos

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Šią savaitę #pazinkeuropa diskutuosime apie „Erasmus+“ programą ir Jaunimo garantijas. Ar Jūs jau pasinaudojote galimybe susikurti savo sėkmės istoriją? Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!