Pasidalink, ką Europa tavo regione reiškia tau!

Spausdinti 2013-07-10

Norime išgirsti (ir pamatyti!), kaip ES investicijos naudojamos ten, kur jūs gyvenate, ir kaip ES projektai keičia jūsų bendruomenę.

Jei norite dalyvauti konkurse, jums tereikia nufotografuoti jums žinomą projektą, kuriam skirta ES parama, kartu su informacine lentele, kurioje paskelbta informacija apie ES paramą ir ES vėliava.

Pasidalykite savo nuotrauka (-omis) konkurso svetainėje ir laimėkite 1 000eurų fotografavimo įrangai ir kelionę dviem į Briuselį!

Konkursas vyksta iki rugpjūčio 23d. 13 val. Lietuvos laiku (12.00 val. Briuselio laiku).

 

Daugiau informacijos

Komentarai

Kitos naujienos

Kelionė į Briuselį už 1 min. kūrybiškumo apie tai, kas yra konkurencija. Filmukų laukiame iki rugsėjo 28 d. 

Šiemet, kaip ir kasmet nuo 2007 metų, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinis direktoratas organizuoja konkursą „Juvenes Translatores“ (lot. jaunieji vertėjai). Konkurso tikslas – skatinti vidurinių mokyklų moksleivius mokytis kalbų ir suteikti jiems galimybę paragauti vertėjo raštu duonos.

Kaip prisistatyti darbdaviui, kad jis pastebėtų tave, neturintį daug patirties, bet norintį dirbti, siekti žinių ir karjeros? Jaunimo garantijų iniciatyvos rėmuose skelbiamas konkursas, kuris 15-29 metų jaunimui padės tą padaryti originaliai ir įdomiai.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!