„Pinigų karta“ moko, kaip deklaruoti pajamas internetu

Spausdinti 2015-11-12
Nors kai kuriems žmonėms atrodo, kad deklaruoti pajamas nėra pati lengviausia užduotis, ir jie ryžtasi tą daryti tik atvykę į Valstybinę mokesčių inspekciją, tačiau net 98 procentai deklaracijų yra pateikiama internetu. "Pinigų karta" bendradarbiaudama su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje siūlo išmokti, kaip tai padaryti, kad nereiktų niekur vykti ir laukti eilėje, kol jums padės.

Vaizdo reportažą žiūrėkite čia

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pristato kiekvienam interneto kūrėjui ir vartotojui aktualų elektroninį leidinį „Skaitmeninės rinkos debesyse“.

Pirkti internetu daug paprasčiau, o ir kainos dažnai atrodo mažesnės. Kur pigiau? Lietuviškose internetinėse parduotuvės, ar populiariausiose užsienio svetainėse? Skaičiuojame. Neapsigaukite. Prekė, kuri užsienyje atrodo daug pigesnė gali gerokai pabrangti, už ją sumokėjus muito mokestį. Kada jį reikia mokėti ir kaip nepermokėti?Į policiją Lietuvoje galima kreiptis įvairiai: prireikus skubios pagalbos, skambinti greituoju pagalbos numeriu 112, tačiau jei neskubu, galima tiesiog apsilankyti policijos komisariate ar parašyti per socialinius tinklus. Pastaruoju metu populiarėja internetinis puslapis ePolicija.lt. Kaip juo naudotis ir kaip jis palengvina pareigūnų darbą - "Pinigų kartos" ir Europos Komisijos projekte - "Gyvenu skaitmeninėje erdvėje".Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!