Skaičiuojame: ar apsimoka iš virtualios erdvės keltis į realią?

Spausdinti 2015-12-02
Užsisakius išskirtinę, Lietuvoje gaminamą prekę, tekdavo laukti mėnesį ar du, kol į duris pasibels kurjeris. Šiandien lietuviškos virtualios parduotuvės siuntinius pristato daugiausiai per 5 darbo dienas. Ir po truputį nebelieka laiko dairytis į užsienio parduotuves, nes lietuviškoji rinka plečia prekių asortimentą – nuo batų iki baldų. Statistikos departamentas skaičiuoja 1029 parduotuvių, kurios veikia tik internete. Tačiau kiek kainuotų iš interneto erdvės persikelti į didelėmis vitrinomis papuoštas patalpas? Kodėl pirkti kvepalus internete yra pigiau nei šviesioje, kvepiančioje parduotuvėje, kurioje sukiojasi pardavėjos?

Apie tai skaitykite daugiau čia

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pristato kiekvienam interneto kūrėjui ir vartotojui aktualų elektroninį leidinį „Skaitmeninės rinkos debesyse“.

Pirkti internetu daug paprasčiau, o ir kainos dažnai atrodo mažesnės. Kur pigiau? Lietuviškose internetinėse parduotuvės, ar populiariausiose užsienio svetainėse? Skaičiuojame. Neapsigaukite. Prekė, kuri užsienyje atrodo daug pigesnė gali gerokai pabrangti, už ją sumokėjus muito mokestį. Kada jį reikia mokėti ir kaip nepermokėti?Į policiją Lietuvoje galima kreiptis įvairiai: prireikus skubios pagalbos, skambinti greituoju pagalbos numeriu 112, tačiau jei neskubu, galima tiesiog apsilankyti policijos komisariate ar parašyti per socialinius tinklus. Pastaruoju metu populiarėja internetinis puslapis ePolicija.lt. Kaip juo naudotis ir kaip jis palengvina pareigūnų darbą - "Pinigų kartos" ir Europos Komisijos projekte - "Gyvenu skaitmeninėje erdvėje".Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!