Stovyklos „MediaLAB 2017“ dalyviai pristato išmanius miestų sprendimus

Spausdinti 2017-05-19

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su partneriais: naujienų portalu „15min“ ir technologijų ir inovacijų festivaliu LOGIN 2017 m. balandžio 27-30 d. jau 6-ąjį kartą organizavo stovyklą jauniesiems profesionalams. Šiais metais stovykla vadinosi „MediaLAB 2017“. Šių metų stovyklos tema - išmanieji miestai.

20 jaunųjų talentų, suskirstytų į komandas, kurias sudarė redaktoriai, operatoriai ir montuotojai, fotografai bei žurnalistai, 4 dienas sėmėsi patirties iš žinomų lektorių, diskutavo išmaniųjų miestų ir žurnalistikos temomis ir mokėsi kurti multimedijos pasakojimus.

Visas sukauptas žinias dalyviai panaudojo analizuodami Lietuvos miestų vystymosi problematiką ir atskleisdami jau kuriamus išmanius sprendimus mieste kylančių iššūkių sprendimui. Stovyklos metu buvo parengti keturi multimedijų pasakojimai apie Alytaus, Panevėžio, Kauno ir Vilniaus miestus:

Alytus: https://makealytusgreatagain.atavist.com/makealytusgreatagain  

Panevėžys: https://luzis.atavist.com/senjoras-gaudo-saule  

Kaunas: https://medialabkaunas.atavist.com/medialab-kaunas

Vilnius: https://mediateam.atavist.com/mergina-kuri-klauso

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Valstybės pažinimo centras kviečia dalyvauti balandžio mėnesio #100mečiokelionė iššūkyje.

„The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

„European Border Breakers Awards“ (EBBA) 2018 laimėtojai koncertuos sausio 17 Groningene vykstančioje EBBA ceremonijoje. Ar jau balsavai už savo favoritus? Renginį galima žiūrėti internete, tačiau, jei nori dalyvauti gyvo garso koncerte, užsiregistruok, ir laimėk nemokamą bilietą! 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!