Stovyklos „MediaLAB 2017“ dalyviai pristato išmanius miestų sprendimus

Spausdinti 2017-05-19

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su partneriais: naujienų portalu „15min“ ir technologijų ir inovacijų festivaliu LOGIN 2017 m. balandžio 27-30 d. jau 6-ąjį kartą organizavo stovyklą jauniesiems profesionalams. Šiais metais stovykla vadinosi „MediaLAB 2017“. Šių metų stovyklos tema - išmanieji miestai.

20 jaunųjų talentų, suskirstytų į komandas, kurias sudarė redaktoriai, operatoriai ir montuotojai, fotografai bei žurnalistai, 4 dienas sėmėsi patirties iš žinomų lektorių, diskutavo išmaniųjų miestų ir žurnalistikos temomis ir mokėsi kurti multimedijos pasakojimus.

Visas sukauptas žinias dalyviai panaudojo analizuodami Lietuvos miestų vystymosi problematiką ir atskleisdami jau kuriamus išmanius sprendimus mieste kylančių iššūkių sprendimui. Stovyklos metu buvo parengti keturi multimedijų pasakojimai apie Alytaus, Panevėžio, Kauno ir Vilniaus miestus:

Alytus: https://makealytusgreatagain.atavist.com/makealytusgreatagain  

Panevėžys: https://luzis.atavist.com/senjoras-gaudo-saule  

Kaunas: https://medialabkaunas.atavist.com/medialab-kaunas

Vilnius: https://mediateam.atavist.com/mergina-kuri-klauso

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su naujienų portalu „15min“ 2017 m. balandžio 27-30 d. organizuoja stovyklą „MEDIA LAB 2017“. Stovykla vyks Europos namuose Vilniuje ir TonyResort konferencijų centre Anupriškėse. Šių metų stovyklos tema – Išmanieji miestai.

2016 m. gruodžio 12 d. Vilniuje, Europos namuose, paaiškėjo geriausi „Eurodebatų“ oratoriai. Pirmos vietos nugalėtoju tapo Modestas Šaltupis iš Plungės, antroji vieta atiteko Martynui Nesavui iš Vilniaus, trečią vietą iškovojo Dovydas Vidžiūnas iš Biržų. Visi šie jaunuoliai laimėjo pažintinį vizitą į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

Lapkričio 21–25 dienomis šešiolikoje Lietuvos miestų vyko didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Vyresniųjų klasių moksleiviai diskutavo ir siūlė idėjas, kaip jaunimas galėtų prisidėti prie Europos Sąjungos suvienijimo.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!