Susipažink su ES programa „Veiklus jaunimas“ Alytuje ir Telšiuose

Spausdinti 2012-08-31

Jei turi neįgyvendintų idėjų, trokšti mokytis, pažinti kitas kultūras, prisidėti prie problemų sprendimo, atkreipti kitų žmonių dėmesį į egzistuojančią situaciją, diskutuoti, kurti, savanoriauti – ženk kelis žingsnius į priekį.

Pirmas žingsnis: „Suburk ir kurk“

Suburk bendraminčių grupę, kad apsvarstytumėt galimos veiklos idėją ir nutartumėt, kaip ją vykdyti, o jei dar sukursite ir veiklos planą – tai vadintume ne lėtu ėjimu, o greitu bėgimu veiklos įgyvendinimo link.

Antras žingsnis: „Pažink ir dalyvauk“

Susipažink su ES programa „Veiklus jaunimas“. Ši programa suteikia jauniems žmonėms neformalaus ugdymo(-si) galimybes bei finansines subsidijas jų inicijuotiems bei įgyvendinamiems projektams. Programa – puiki galimybė įgyvendinti tarptautines arba vietines veiklas.

Ar nori sužinoti apie šią programą daugiau?

TAIP. Tuomet naršyk www.veiklusjaunimas.lt, sek naujienas www.facebook.com/veiklusjaunimas.

TAIP. DALYVAUK informaciniuose seminaruose apie ES programą „Veiklus jaunimas“, kurie vyks:

2012 m. rugsėjo 10 d. 13.30-17.30 val. Alytaus miesto teatre, Rotušės a 2.

2012 m. rugsėjo 11 d. 13.30-17.30 val. Telšių menų inkubatoriuje, Muziejaus g. 29.

Seminaro metu:

- susipažinsi su ES programos „Veiklus jaunimas“ priemonėmis ir prioritetais;

- turėsi galimybę konsultuotis dėl seniai galvose besisukančių idėjų įgyvendinimo;

- sužinosi, kaip susirasti partnerius tarptautiniams projektams;

- dalyvausi teminiuose užsiėmimuose apie socialinį verslumą, ekologiją, savanorystę, Lietuvos Pirmininkavimą ES Tarybai ir kt.

Informaciniame seminare kviečiami dalyvauti jauni žmonės; jaunimo, kultūros, švietimo, sporto ir kitų sričių organizacijų nariai ir savanoriai; jaunimo darbuotojai ir su jaunimu dirbantys asmenys (socialiniai, kultūros, sporto ir kt. sričių darbuotojai).

Vietų skaičius seminare yra ribotas, tad susidomėjusius kviečiame registruotis iki rugsėjo 6 d.:

Seminaras rugsėjo 10 d. Alytuje www.jtba.lt/anketa/seminaras-AlytujeSeminaras

rugsėjo 11 d. Telšiuose  www.jtba.lt/anketa/seminaras-Telsiuose

Informacinis seminaras yra nemokamas. Tačiau kelionės išlaidos yra dalyvio arba jį deleguojančios organizacijos atsakomybė. Informacinį seminarą organizuoja Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, įgyvendinanti ES programą „Veiklus jaunimas“ Lietuvoje. Kilus klausimams kreiptis į Agnę Kviklienę, agne@jtba.lt, tel. (85) 249 7003.

Informacinio seminaro apie ES programą „Veiklus jaunimas“ programa

13.30 – 14.00 val. Registracija. ES programos „Veiklus jaunimas“ projektų video, nuotraukų peržiūra.

14.00 – 14.15 val. Renginio atidarymas. Pristatoma Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra ir ES programa „Veiklus jaunimas“: programos tikslai ir prioritetai, reikalavimai projektams.

14.15 – 15.15 val. ES programos „Veiklus jaunimas“ įvairių projektų vykdymo galimybės Pristatoma Programos „Veiklus jaunimas“ struktūra 1.1 priemonė Tarptautiniai jaunimo mainų projektai 1.2 priemonė Jaunimo iniciatyvų projektai 1.3 priemonė Jaunimo demokratiškumo projektai 2 veiksmas – „Europos savanorių tarnyba“ 5.1 priemonė Jaunų žmonių ir už jaunimo reikalų politiką atsakingų asmenų susitikimai

15.15 – 15.20 val. Pristatomi užsiėmimai ES programos „Veiklus jaunimas“ temomis ir pasiskirstoma į užsiėmimo grupes

15.20 – 15.40 val. Pertrauka

15.40 -17.00 val. Teminiai užsiėmimai Teminių užsiėmimų metu bus galimybė sužinoti daugiau apie vieną iš temų bei pagalvoti, koks projektas, kokia veikla galėtų būti įgyvendinta šia tema. Užsiėmimus ves Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros mokymo vadovai.


17.00 -17.30 val. Praktiniai patarimai norintiems vykdyti ES programos „Veiklus jaunimas“ projektus Nuo ko pradėti, norint įgyvendinti projektą? Kaip susirasti partnerius? Kokia pagalba, konsultacijos yra skiriamos, norintiems dalyvauti ES programoje „Veiklus jaunimas“?


17.30 val. Renginio uždarymas.

 

Jaunimo Tarptautinio bendradarbiavimo agentūros informacija

Komentarai

Kitos naujienos

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!