Tavo šansas laimėti kelionę į Europos be sienų apdovanojimų šou (European Border Breakers Awards)

Spausdinti 2015-12-04

Šie apdovanojimai skiriami tiems muzikos atlikėjams ir grupėms, kurių kūryba peržengia jų šalies sienas ir tampa populiari kitose Europos valstybėse. Apdovanojimas bus įteikiamas vienam iš dešimties geriausių „muzikos be sienų" atlikėjų Europoje, kuris Sausio 13 dieną Nyderlanduose pasirodys televizijos šou. Jei esi naujausios pop, rock ir šokių muzikos gerbėjas, tai yra renginys, kuriame turi dalyvauti! Viskas, ką turi padaryti, tai balsuoti už savo favoritą, ir galbūt būtent tu laimėsi bilietą į šį šou.

2016 metų konkurso finalininkai:

Álvaro Soler (Ispanija)

AURORA (Norvegija)

Carnival Youth (Latvija)

Christine and the Queens (Prancūzija)

Kovacs (Nyderlandai)

Oscar and The Wolf (Belgija)

Robin Schulz (Vokietija)

Seinabo Sey (Švedija)

SOAK (Airija)

Years & Years (Jungtinė Karalystė)

 

Savo balsą gali atiduoti čia!

Komentarai

Kitos naujienos

Kelionė į Briuselį už 1 min. kūrybiškumo apie tai, kas yra konkurencija. Filmukų laukiame iki rugsėjo 28 d. 

Šiemet, kaip ir kasmet nuo 2007 metų, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinis direktoratas organizuoja konkursą „Juvenes Translatores“ (lot. jaunieji vertėjai). Konkurso tikslas – skatinti vidurinių mokyklų moksleivius mokytis kalbų ir suteikti jiems galimybę paragauti vertėjo raštu duonos.

Kaip prisistatyti darbdaviui, kad jis pastebėtų tave, neturintį daug patirties, bet norintį dirbti, siekti žinių ir karjeros? Jaunimo garantijų iniciatyvos rėmuose skelbiamas konkursas, kuris 15-29 metų jaunimui padės tą padaryti originaliai ir įdomiai.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!