Trumpų video klipų konkursas „Jaunimas prieš skurdą pasaulyje“

Spausdinti 2013-10-02

Kaip reikėtų kovoti su skurdu pasaulyje? Koks pasaulis turėtų būti 2030-aisiais? Turi gerų idėjų, kuriomis norėtum pasidalinti – dalyvauk Europos Komisijos paskelbtame konkurse.  

Konkursas vyksta, rengiantis Europos vystomojo bendradarbiavimo dienoms – tarptautiniam forumui apie kovą su skurdu ir tvarų augimą pasaulyje.

Kaip dalyvauti konkurse?
1. Sukurk trumpą video klipą (ne ilgesnį nei 120 sekundžių) apie tai, kaip siūlai kovoti su skurdu pasaulyje. Video klipas gali būti tik konkurse numatytomis – anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų, portugalų kalbomis.

2. Įkelk savo klipą į Youtube ir užpildyk registracijos formą.

3. Kviesk visus balsuoti už tavo klipą, – konkursą laimi daugiausiai balsų gavusių klipų kūrėjai.

Apdovanojimai
Keturi daugiausiai balsų surinkusių klipų autoriai apdovanojami kelione į Briuselį dalyvauti Europos vystomojo bendradarbiavimo dienose, 2013 m. lapkričio 26-27 dienomis. Forumo metu bus surengta nugalėtojų video klipų peržiūra.

Konkurse gali dalyvauti 13-24 metų jaunuoliai iš viso pasaulio. Jei klipas bus ne anglų, o kitomis konkurso kalbomis, reikia pridėti viso klipo teksto vertimą į anglų kalbą. Darbus konkursui galima teikti iki 2013 m. lapkričio 1 dienos.

Daugiau informacijos rasi konkurso internetiniame puslapyje, o kitų konkurso dalyvių darbus gali peržiūrėti konkurso Facebook paskyroje.

Komentarai

Kitos naujienos

Kelionė į Briuselį už 1 min. kūrybiškumo apie tai, kas yra konkurencija. Filmukų laukiame iki rugsėjo 28 d. 

Šiemet, kaip ir kasmet nuo 2007 metų, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinis direktoratas organizuoja konkursą „Juvenes Translatores“ (lot. jaunieji vertėjai). Konkurso tikslas – skatinti vidurinių mokyklų moksleivius mokytis kalbų ir suteikti jiems galimybę paragauti vertėjo raštu duonos.

Kaip prisistatyti darbdaviui, kad jis pastebėtų tave, neturintį daug patirties, bet norintį dirbti, siekti žinių ir karjeros? Jaunimo garantijų iniciatyvos rėmuose skelbiamas konkursas, kuris 15-29 metų jaunimui padės tą padaryti originaliai ir įdomiai.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!