Užduok klausimą J.M. Barroso!

Spausdinti 2013-09-03

Europos Komisijos Pirmininkas J. M. Barroso rugsėjo 11 d. Europos Parlamente pasakys ketvirtąją kalbą apie Europos Sąjungos padėtį, o po to apie tai diskutuos su Europos Parlamento nariais.

Vėliau klausimus galėsite užduoti ir Jūs. Rugsėjo 12 d. tiesioginiame „Euronews“ interviu ir Google+ Hangout EK Pirmininkas atsakys į europiečių klausimus.

Jūs taip pat galite dalyvauti diskusijoje apie ES padėtį. Klausimus EK Pirmininkui (raštu arba filmuotus) galima pateikti iki rugsėjo 11 d. Google+, Facebook ir Twitter puslapiuose (su raktažodžiu #askBarroso). Klausimai bus įtraukti į TV interviu su Barroso, o geriausių klausimų autoriai, kuriuos atrinks „Euronews“, bus pakviesti klausimą EK Pirmininkui užduoti asmeniškai per Google+ Hangout.

Komentarai

Kitos naujienos

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!