Virtualus orientacinis žaidimas „Surask, jei gali“

Spausdinti 2013-09-03

Esi moksleivis arba studentas? Sugebi greitai rasti informaciją internete?
Iki rugsėjo 19 d. užsisakyk www.pazinkeuropa.lt naujienlaiškį, gauk užuominas, rask atsakymus ir laimėk vieną iš 83 prizų!

Dalyviai galės ne tik laimėti prizų, bet ir sužinoti apie įvairias jaunimo galimybes. Užduotys ves į jaunimui skirtas interneto svetaines, filmukus „Youtube“ kanale, žinutes „Facebook“ socialiniame tinkle.

Žaidimo laimėtojai pasidalins 83 prizus – metinius kino teatro abonementus, stalo žaidimus „EurOpa“, USB atmintines ir kitus.

Žaidimas prasideda rugsėjo 19 d.

Laiko turi iki rugsėjo 23 d. 12 val. Sėkmės!

Nugalėtojus paskelbsime rugsėjo 27 d. 

Komentarai

Kitos naujienos

Kelionė į Briuselį už 1 min. kūrybiškumo apie tai, kas yra konkurencija. Filmukų laukiame iki rugsėjo 28 d. 

Šiemet, kaip ir kasmet nuo 2007 metų, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinis direktoratas organizuoja konkursą „Juvenes Translatores“ (lot. jaunieji vertėjai). Konkurso tikslas – skatinti vidurinių mokyklų moksleivius mokytis kalbų ir suteikti jiems galimybę paragauti vertėjo raštu duonos.

Kaip prisistatyti darbdaviui, kad jis pastebėtų tave, neturintį daug patirties, bet norintį dirbti, siekti žinių ir karjeros? Jaunimo garantijų iniciatyvos rėmuose skelbiamas konkursas, kuris 15-29 metų jaunimui padės tą padaryti originaliai ir įdomiai.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!