Žymė: Aš@Europa.2025

73 proc. mūsų šalies dvyliktokų savo ateitį po dešimties metų įsivaizduoja Lietuvoje. 80 proc. jaunuolių tikisi įgyti aukštąjį išsilavinimą, mokėti užsienio kalbų: daugiausia anglų, prancūzų, ispanų. Keturi iš penkių moksleivių mano, kad 2025-aisiais bus susituokę ir susilaukę vaikų.

Atsižvelgus į komisijos vertinimus, daugiausia balų surinko ir nugalėtoja tapo Utenos Dauniškio gimnazijos 4b klasė! Nugalėtojams atitenka pagrindinis prizas – „Radistų“ pasirodymas mokyklos išleistuvėse 2015 m. vasarą.

Skelbiame konkurso „Aš@Europa.2025“ finalistus! Į antrąjį etapą pateko 6 klasės, iki gruodžio 3 d. 20.25 val. surinkusios daugiausia balsų viešo balsavimo „Facebook“ metu. Papildomai 4 finalo dalyvius išrinko Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. 

Iki gruodžio 3 d. 20 val. 25 min buvo galima balsuoti už dvyliktokų klasių pateiktus darbus – foto, video ar esė formatu sukurtas vizijas apie savo klasę ir Europą 2025 metais. Šiandien Europos Komisijos atstovybė paskelbs, kurios 10 klasių pateks į konkurso finalą, kur jų darbus vertins komisija. 

Europos Komisijos atstovybė kartu su Jaunimo Europos komanda skelbia konkursą dvyliktokams „Aš@Europa.2025“. Kas būsi 2025 metais? Kiek uždirbsi? Gyvensi Lietuvoje, o gal kur Kanaruose? Atsakyk į klausimus „Facebook“ programėlėje, sugalvok kūrybinį 2025-ųjų vizijos pristatymą ir laimėk pagrindinį prizą visai klasei – „Radistų“ pasirodymą mokyklos baigimo vakarėlyje 2015 m. vasarą!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!