Žymė: eurodebatai

Rodyti naujesnes

Sausio 17 d. Europos namuose Vilniuje vykusiame renginyje  paaiškėjo „Eurodebatų“ absoliutūs nugalėtojai, kuriems atiteko prizas – pažintinė kelionė į ES institucijas Briuselyje. Ja tapo „Eruditų“ komanda iš Telšių - Rimvydas Rubavičius, Radvilė Kaminskytė ir Lukas Kaminskis.

Balsavime dėl  „Eurodebatų“  laimėtojų užvirė neįtikėtina kova – per dieną sulaukėme daugiau nei 50 000 balsų! Atsižvelgdami į dalyvių pastabas ir siekdami objektyvaus balsavimo, internetinį balsavimą keičiame į balsavimą trumposiomis telefono žinutėmis „sms“. Iš vieno telefono numerio bus leidžiama balsuoti tik vieną kartą. Įkaitinkit savo ir draugų telefonus! Balsuok čia arba http://bit.ly/1f6f1Xd

Eurodebatų“ turnyras baigėsi, tačiau dvidešimties jame dalyvavusių komandų kova įgauna pagreitį ir persikelia į virtualią erdvę. Padėk išrinkti geriausius debatuotojus!

Lapkričio 25 d. startuos moksleivių debatų turnyras „Eurodebatai“. Dešimtyje Lietuvos miestų susitiks 20 debatų komandų, kurios viena su kita varžysis ne tik realybėje, bet ir virtualioje erdvėje!

Išrink „Eurodebatų“ nugalėtojus Telšiuose!

Išrink „Eurodebatų“ nugalėtojus Raseiniuose!

Išrink „Eurodebatų“ nugalėtojus Panevėžyje!

Išrink „Eurodebatų“ nugalėtojus Alytuje!

Išrink „Eurodebatų“ nugalėtojus Vilniuje!

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!