Žymė: europietis

Filmuoji, režisuoji ar montuoji filmukus? Mėgsti iššūkius? Europos Komisija kartu su Jungtinių Tautų Organizacija kviečia tave dalyvauti filmukų konkurse. Sukurk trumpą video ir parodyk, kodėl džiaugiesi, būdamas europiečiu. 

Ar girdėjai, kaip skamba maltiečių kalba? Turi puikią progą išgirsti maltiečių poezijos – ne tik išverstos į lietuvių kalbą, bet ir skambančios maltiečių kalba. Ateik į susitikimą su poete iš Maltos Simone Inguanez, kuris vyks š. m. sausio 14 d. 17.30 val. Rašytojų klube, K. Sirvydo g. 6, Vilniuje.

Visada norėjai prisidėti prie ekologinių problemų sprendimo, bet nežinojai nuo ko pradėti? Pradėk nuo savęs ir jau šiandien – tokį patarimą tau gali duoti Dizaino studijos „Absurdo idėjos" savininkė Jurgita Jakubauskaitė.

Būk aktyvus europietis ir žinok savo teises! Turiningą savaitgalį praleisti Palangoje kviečia Europos piliečių metų renginiai. Rugpjūčio 16-17 dienomis nuo 18 iki 22 val. ateik į Centrinę Palangos miesto aikštę ir gauk informacijos apie konkrečias ES piliečių teises ir teikiamas galimybes. Čia ekspertai patars, kaip elgtis ir kur kreiptis, jei ES piliečio teisės pažeidžiamos.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!