Žymė: europrotai

Rodyti naujesnes

Trečiąjį šio lapkričio trečiadienį  „Europrotų“ žaidimas sukaustė azartiškų ir atkaklių žaidėjų dėmesį.

Lapkričio 12 dieną nuotaikingai praėjo antrasis „Europrotų“ rudens sezono  turnyras.

Lapkričio 5 dieną įvyko I-ojo 2014 m. rudens sezono „Europrotų“ turnyras. Jame dalyvavo 2420 dalyviai susiskirstę į 428 komandas 53-uose miestuose ir miesteliuose.

„Europrotų“ 2014 m. rudens sezonas vyks keturis trečiadienius iš eilės nuo lapkričio 5 d.

I - lapkričio 5 d., II - lapkričio - 12 d., III - lapkričio 19 d., IV - lapkričio 26 d.

„Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.

Susipažinkite su „Europrotų“ 2014 m. rudens sezono taisyklėmis. Turnyrai vyks lapkričio 5, 12, 19 ir 26 d.

Kovo 19 d. įvyko ketvirtasis, finalinis „Europrotų“ 2014 m. pavasario sezono turnyras. Jame dalyvavo 2333 dalyviai, susiskirstę į 396 komandas 49-iuose miestuose. Finalinį žaidimą sudarė bendrų klausimų, Europos Parlamento, meno, vaizdinių klausimų ir muzikinių klausimų turai.

 „Europrotų“ dalyviai turėjo galimybę dalyvauti linksmiausios komandos konkurse – tereikėjo atsiųsti savo komandos nuotrauką, įrodančią, jog būtent jie nusipelno linksmiausios „Europrotų“ komandos titulo. Už visų komandų nuotraukas buvo galima balsuoti feisbuke. Po įtemptos kovos iš 23 šiame konkurse dalyvaujančių komandų buvo išrinkti nugalėtojai.

Kovo 12 d. įvyko trečiasis „Europrotų“ 2014 m. pavasario sezono turnyras. Jame dalyvavo 2356 dalyviai, susiskirstę į 402 komandas iš 49 miestų. Daugiausiai komandų tradiciškai varžėsi Kaune (28), Tauragėje (20) ir Jurbarke (19). Žaidimą sudarė bendrų klausimų, istorijos, asmenybių, vaizdų ir muzikos turai. Šio žaidimo naujovė buvo ta, kad miestuose galėjo vykti turas, susijęs su tuo miestu (pvz. „Mano miestas ir Europa“).

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!