Žymė: galimybės

Šią savaitę #pazinkeuropa diskutuosime apie „Erasmus+“ programą ir Jaunimo garantijas. Ar Jūs jau pasinaudojote galimybe susikurti savo sėkmės istoriją? Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Socialinis verslas, socialinis verslumas, socialinė ekonomika – pagalvojot, čia kažkas susiję su Facebook'u ir kitais socialiniais tinklais? Greičiausiai daugeliui tokia pirma mintis šauna į galvą ir nieko čia keista, nes labai lengva pasiklysti tarp daugybės socialinio verslumo apibrėžimų.

Kaip reikėtų kovoti su skurdu pasaulyje? Koks pasaulis turėtų būti 2030-aisiais? Turi gerų idėjų, kuriomis norėtum pasidalinti – dalyvauk Europos Komisijos paskelbtame konkurse.  

Europos Komisija planuoja sukurti trumpą filmuką apie balsavimą Europos Parlamento rinkimuose, kurie vyks 2014 m. gegužės 25 d. Mums įdomios Jūsų mintys šia tema. Kodėl Jūs balsuosite Europos Parlamento rinkimuose ir kas Jus skatina tai daryti?

Europos Sąjungos institucijose dirba daugiau kaip 40 000 žmonių iš 27 ES valstybių narių. Norintieji patekti tarp jų turi praeiti kelių etapų atrankas, neretai kandidatams tenka įveikti tūkstančius konkurentų. Tokius konkursus laimėję lietuviai džiaugiasi atsivėrusiomis galimybėmis, iššūkiais ir viliojančiomis darbo sąlygomis.

Džiaugiamės sulaukę daug norinčiųjų dalyvauti 2013 m. birželio 28 d. „Europos namuose“ vyksiančiuose mokymuose, kurių metu dalyviai susipažins ir praktiškai išbandys metodų ir priemonių rinkinį „Pažink Europą“.

Europos Sąjungos šalyse verslą kurti norintys lietuviai gali kreiptis nemokamos pagalbos į įvairius ES tinklus. Apie tai, kaip jie veikia ir kokių sprendimų gali pasiūlyti, pasakojama reportaže „Kaip pradėti verslą kitoje ES šalyje?“. 

Lietuvoje startavusio virtualaus drabužių komiso „Manodrabužiai.lt“ dviejų įkūrėjų komanda per penkerius metus išaugo iki 30 darbuotojų įmonės. Bendrovė tęsia plėtrą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, o pelningiausiai šiuo metu veikia Vokietijoje. 

Klausimėlis Lietuvos miestų ir miestelių gatvėse apie tai, ką žmonės žino apie verslo steigimo kitoje Europos Sąjungos šalyje galimybes. Atsakymus komentuoja Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje darbuotojas Giedrius Sudikas.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!