Žymė: gyvenu skaitmeninėje erdvėje

Rodyti naujesnes

Elektroninės paslaugos skirtos tam, kad mūsų kasdienybė taptų kuo lengvesnė ir paprastesnė. Jomis naudojantis galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Bet kuri yra geriausia?

„Pinigų karta“ kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje nori išrinkti vieną geriausią elektroninę paslaugą, į kurią kiti norėtų ne tik lygiuotis, bet ir ją pralenkti. Jei patys sukūrėte arba esate išbandę puikią elektroninę paslaugą, kurią norėtumėte rekomenduoti kiekvienam sutiktam žmogui, siūlykite ją čia: http://bit.ly/epaslauga . Jūsų pasiūlymų lauksime iki spalio 23 d.

Be elektroninių paslaugų savo gyvenimą sunkiai įsivaizduoja ir televizijos bei radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius.

Dirbdamas radijuje, o savaitgalio vakarais grodamas lietuvaičiams naktiniuose klubuose, radistas galėtų drąsiai save vadinti elektroninių paslaugų asu.

Gyvenimui tampant vis labiau skaitmenizuotam, dalis žmonių jau pamiršo, ką reiškia, eiti į banką ar apsipirkti parduotuvėse.

Žinomi Lietuvos vyrai taip pat sako jau neįsivaizduojantys gyvenimo be kai kurių elektroninių paslaugų. Mindaugas Stasiulis, Marijonas Mikutavičius ir Mantas Stonkus neslepia, kad kai kurios paslaugos tapo įprastomis, tačiau vis dar yra tokių, kuriomis naudotis kartais per sudėtinga.

Kai reklama laukia už kiekvieno kampo, verslininkai, norėdami reklamuoti savo prekes susiduria su tikru iššūkiu, kaip kuo geriau pasiekti tikslinę auditoriją. Kadangi laikai išmanūs, todėl ir sprendimai turi būti išmanūs. "Pinigų karta" bendradarbiaudama su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje toliau moko naudotis elektroninėmis paslaugomis. Šį kartą - elektroniniai sprendimai, padedantys verslui pasiekti savo pirkėją.

Vaizdo reportažas: http://www.delfi.lt/video/laidos/pinigu-karta/pinigu-karta-elektroniniai-sprendimai-padedantys-verslui-pasiekti-savo-pirkeja.d?id=69238918

Nors dalis studentų skundžiasi, kad šalies universitetuose trūksta reikiamų knygų, "Pinigų karta" sako, kad tai - ne bėda. Kartu su Europos komisija vykdomame eksperimente "Gyvenu skaitmeninėje erdvėje" mokome, kaip greitai ir nebrangiai gauti bet kokią knygą iš bet kurios pasaulio bibliotekos.

Vaizdo reportažas: http://www.delfi.lt/video/laidos/pinigu-karta/pinigu-kartos-pamoka-kaip-gauti-knyga-is-bet-kurios-pasaulio-bibliotekos.d?id=69403934

Sostinės gyventojai gali rinktis iš daugybės variantų, kaip susimokėti už kelionę viešuoju transportu, išsikviesti taksi ar susimokėti už automobilio stovėjimą. Aiškinamės, kurios paslaugos patogiausios ir pigiausios. Ir kaip įrodyti kontrolieriui troleibuse, kad išsikrovusiame telefone yra aktyvuotas bilietas?

  Vaizdo reportažas:http://www.delfi.lt/video/laidos/pinigu-karta/ar-kontrolieriai-patikes-kad-issikrovusiame-telefone-yra-aktyvuotas-bilietas.d?id=69356994

Per pusvalandį, kurį praleidžiate stovėdami eilėje, norėdami susimokėti mokesčius, galėtumėte nuveikti daug naudingų dalykų: pasimokyti užsienio kalbos, pasivaikščioti, paskaityti knygą ar užsukti pas seniai matytą draugą. Mokesčių neišvengsite, bet eiles galite aplenkti. Jei už viską mokėsite internetu, ne tik sutaupysite laiko, bet ir šiek tiek pinigų. „Pinigų karta“ kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje tęsia eksperimentą „Gyvenu skaitmeninėje erdvėje“ ir mokosi bei moko naudotis elektroninėmis paslaugomis.

  Vaizdo reportažas:http://www.delfi.lt/video/laidos/pinigu-karta/pinigu-karta-moko-kaip-apmoketi-saskaitas-elektronineje-erdveje.d?id=69219870

Sako, kad pasaulis šiandien labai mažas, o net tolimiausios vietos dabar labai arti. Tačiau taip neatrodo, kai stovite ilgiausioje eilėje prie bilietų į traukinį, kuris išvyks už kelių minučių. Kad išvengtumėte tokio streso, viską darykite internetu ir palengvinkite savo gyvenimą. „Pinigų karta“ kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje toliau moko ir mokosi kaip gyventi skaitmeninėje erdvėje.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!