Žymė: informacija

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Kovo 6 d. „Europos namuose“ paskelbti žiniasklaidos konkurso „Euromedija 2013“ nugalėtojai. Paskelbti geriausi 2013-ųjų metų spaudos, televizijos, radijo, interneto, regioninės žiniasklaidos, fotožurnalistikos ir socialinės medijos darbai ir apdovanoti jų autoriai. Kviečiame susipažinti su geriausiais darbais. 

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje istorijos, geografijos, pilietinio ugdymo ir kitų dalykų mokytojus pakvietė dalyvauti seminaruose apie būdus įdomiai mokyti apie Europos Sąjungą. Sulaukėme didelio mokytojų susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo. Seminarai jau vyko  Vilniuje, Panevėžyje, Jurbarke, Radviliškyje ir Visagine. Artimiausiu metu vyks dar 7 seminarai įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Europos Komisija planuoja sukurti trumpą filmuką apie balsavimą Europos Parlamento rinkimuose, kurie vyks 2014 m. gegužės 25 d. Mums įdomios Jūsų mintys šia tema. Kodėl Jūs balsuosite Europos Parlamento rinkimuose ir kas Jus skatina tai daryti?

Klausimus EK Pirmininkui (raštu arba filmuotus) galima pateikti iki rugsėjo 11 d. Google+, Facebook ir Twitter puslapiuose (su raktažodžiu #askBarroso). Klausimai bus įtraukti į TV interviu su Barroso, o geriausių klausimų autoriai, kuriuos atrinks „Euronews“, bus pakviesti klausimą EK Pirmininkui užduoti asmeniškai per Google+ Hangout.

Būk aktyvus europietis ir žinok savo teises! Turiningą savaitgalį praleisti Palangoje kviečia Europos piliečių metų renginiai. Rugpjūčio 16-17 dienomis nuo 18 iki 22 val. ateik į Centrinę Palangos miesto aikštę ir gauk informacijos apie konkrečias ES piliečių teises ir teikiamas galimybes. Čia ekspertai patars, kaip elgtis ir kur kreiptis, jei ES piliečio teisės pažeidžiamos.

Jau gali teikti paraiškas stažuotei Europos Komisijoje 5 mėnesiams nuo 2014 m. kovo. Reikia turėti bakalauro laipsnį. Jei pakvies stažuotis – gausi maždaug 1000 EUR stipendiją per mėnesį. Paraiškos priimamos internetu adresu http://ec.europa.eu/stages/index_en.htm iki rugpjūčio 30 d.
Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!