Žymė: informacija

Rodyti naujesnes

Maždaug 1000 naujų ir kitų novatoriškų įmonių bus skirta 100 mln. eurų, kad jos galėtų kurti programėles ir kitas skaitmenines paslaugas tokiose srityse, kaip energetika, aplinka, transportas ir žiniasklaida.

 

Norime išgirsti (ir pamatyti!), kaip ES investicijos naudojamos ten, kur jūs gyvenate, ir kaip ES projektai keičia jūsų bendruomenę.

Liepos 6 d., Valstybės dienos proga, Europos Komisijos vertėjai žodžiu (SCIC) iš Lietuvos socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino infografiką, kuriame pateikė informaciją apie Lietuvą ir jos kalbą. Šiuo įrašu pasidalijo jau daugiau nei pusė tūkstančio žmonių!

Skelbiame konkurso „Hiphopo kalba apie Europą“ laimėtojus, kurie įrašys dainą ir nusifilmuos klipe kartu su grupe „Skamp“. Paklausykite nugalėtojų kūrinių!

Liepos 5 d. Vilniuje vyksiančios Kultūros nakties metu „LRT Opus“ terasoje (žemėlapis) grupė „SKAMP“ kartu su konkurso „Hiphopo kalba apie Europą“ nugalėtojais pristatys Europos piliečių metų himną. Pasirodymas vyks 23.30–23.45 val. Nepraleiskite!

Europos Sąjungos institucijose dirba daugiau kaip 40 000 žmonių iš 27 ES valstybių narių. Norintieji patekti tarp jų turi praeiti kelių etapų atrankas, neretai kandidatams tenka įveikti tūkstančius konkurentų. Tokius konkursus laimėję lietuviai džiaugiasi atsivėrusiomis galimybėmis, iššūkiais ir viliojančiomis darbo sąlygomis.

Džiaugiamės sulaukę daug norinčiųjų dalyvauti 2013 m. birželio 28 d. „Europos namuose“ vyksiančiuose mokymuose, kurių metu dalyviai susipažins ir praktiškai išbandys metodų ir priemonių rinkinį „Pažink Europą“.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia dalyvauti vienos dienos mokymuose, kurių metu susipažinsite ir praktiškai išbandysite metodų ir priemonių rinkinį „Pažink Europą“. Mokymai vyks 2013 m. birželio 28 d. nuo 10.00 iki 18.00 val. „Europos namuose“ Vilniuje.

2013 m. lapkričio 6–8 d. Vilniuje vyks Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų renginys „ICT 2013: Creat, Connect, Grow“. Šiame renginyje geriausi Europos informacinių ryšių technologiju srities mokslininkai ir išradėjai, novatyvių bendrovių atstovai, skaitmeninių technologijų sektoriaus atstovai svarstys Europos informacinių ryšių technologijos ir politikos klausimus.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!