Žymė: kelionės

Nori sužinoti kaip vyksta sprendimų priėmimas Europos Sąjungoje? Nori ne tik sužinoti, bet ir išbandyti tai praktiškai? Nori nuvykti į Kretą ir susipažinti su aktyviu jaunimu iš visos Europos?

Šią savaitę #pazinkeuropa diskutuosime apie „Erasmus+“ programą ir Jaunimo garantijas. Ar Jūs jau pasinaudojote galimybe susikurti savo sėkmės istoriją? Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Būk aktyvus europietis ir žinok savo teises! Turiningą savaitgalį praleisti Palangoje kviečia Europos piliečių metų renginiai. Rugpjūčio 16-17 dienomis nuo 18 iki 22 val. ateik į Centrinę Palangos miesto aikštę ir gauk informacijos apie konkrečias ES piliečių teises ir teikiamas galimybes. Čia ekspertai patars, kaip elgtis ir kur kreiptis, jei ES piliečio teisės pažeidžiamos.

Dalyvauti pažintinėje kelionėje į ES institucijas norą išreiškė 65 jaunimo organizacijų nariai. Iš jų atrinkome šešis, kurie kartu su Jaunimo Europos komandos nariais rugsėjo 23-26 d. Briuselyje susitiks su ES institucijų darbuotojais ir su jais diskutuos apie jaunimo problemas ir iššūkius Europos Sąjungoje.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!