Žymė: konkursai

Rodyti naujesnes

Kokius dokumentus reikia turėti vykstant į Rumuniją? Ar galiu įsteigti naują įmonę kitoje ES šalyje? Kaip bus mokama mano pensija, jeigu keletą metų padirbėsiu užsienyje?

Mokaisi amato? Tai kodėl nesudalyvavus Europos Komisijos organizuojamame amato besimokančiųjų konkurse #lovemyapprenticeship. Tai tavo galimybė visiems parodyti, kaip šaunu mokytis tavo pasirinkto amato ir kartu laimėti puikių prizų!

Naudojiesi elektroninėmis paslaugomis, be kurių neįsivaizduoji savo gyvenimo ir kurios padeda sutaupyti laiko ir (arba) pinigų? Tuomet pasidalink savo žiniomis ir įgūdžiais su savo vyresniaisiais giminaičiais!

Kokius projektus ES finansavo tavo mieste? Dalyvauk nuotraukų konkurse „Europa mano regione“ ir parodyk, kokiais savo regiono projektais džiaugiesi tu!

2015-ieji – Europos metai vystymuisi! Pasitikrink savo žinias apie pasaulį feisbuke ir laimėk puikų prizą - pasaulio muzikos diską „Pasaulis tavo grotuve“! Kaip?

Kaip greitai laimėti elektroninę knygų skaityklę? Kaip pakeisti pasaulį, kad visi būtų lygiai laimingi, o lygybė tiesiog trykštų? Manai, kad šie dalykai nesusiję? Atvirkščiai ! Dar vakar Europos Komisija Lietuvoje apdovanojo jaunąją idėjų generatorę skaitykle už jos mintis pasaulio resursų perskirstymo kalusimu.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje organizavo esė konkursą, skirtą 2015-iesiems – Europos metams vystymuisi – paminėti. Konkurso dalyviai buvo kviečiami pasidalinti savo mintimis apie tai, ar turėtų rūpėti tolimų kraštų problemos, kaip kiekvienas žmogus galėtų prisidėti sprendžiant tų, kuriems labiausiai trūksta paramos, problemas.

„Europos kalbų ženklas" yra Europos Komisijos apdovanojimas, kuriuo siekiama skatinti iniciatyvas, susijusias su kalbų mokymu ir mokymusi. Kasmet visoje Europos Sąjungoje šiuo ženklu įvertinami geriausi projektai, kalbinės iniciatyvos, kurie toliau pristatomi kaip geriausios praktikos pavyzdžiai.

Keturis mėnesius Lietuvoje vykęs Europos Komisijos Plėtros generalinio direktorato organizuotas rašinių konkursas „Tokios panašios, tokios skirtingos, tokios europietiškos“ džiugiai skelbia nugalėtoją. Ja tapo ir likusius 13 pateiktų darbų nurungė 23 metų Julija Laurinaitytė iš Kauno rajono.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!