Žymė: laisvalaikis

Kokia yra demokratijos prasmė ir nauda? O gal tai tik politinė sistema? Atsakymo į šiuos klausimus ieškojo rudens pradžioje Kaune vykusio  tarptautinio jaunimo projekto „Atpažink. Suprask. Pakeisk“ dalyviai iš Lietuvos ir dar 4 Europos valstybių.

Būk aktyvus europietis ir žinok savo teises! Turiningą savaitgalį praleisti Palangoje kviečia Europos piliečių metų renginiai. Rugpjūčio 16-17 dienomis nuo 18 iki 22 val. ateik į Centrinę Palangos miesto aikštę ir gauk informacijos apie konkrečias ES piliečių teises ir teikiamas galimybes. Čia ekspertai patars, kaip elgtis ir kur kreiptis, jei ES piliečio teisės pažeidžiamos.

Liepos 5 d. grupė „SKAMP“ pristatė naujausią savo kūrinį – kartu su konkurso „Hiphopo kalba apie Europą“ nugalėtojais įrašytą Europos piliečių metų himną. Pirmieji išgirsti atliekamą kūrinį galėjo Kultūros nakties dalyviai, vidurnaktį užsukę į „LRT Opus“ terasą.

2012 m. gruodžio 4 – 5 d. aštuoniuose Lietuvos miestuose savanoriai iš Lietuvos ir svetur kviečia švęsti Tarptautinę savanorių dieną. Savanorystės dienai skirti renginiai vyks Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Trakuose, Klaipėdoje, Rietave, Kupiškyje bei Jurbarke.

Lapkričio 30 d. baigėsi filmukų konkursas „Aš+50”. Dėkojame visiems, fantazavusiems, filmavusiems ir montavusiems filmukus apie tai, kokie jie bus po 50 metų. Kviečiame pažiūrėti dalyvių darbus.

Ar žinojai, kad laimėjai prestižinę Nobelio taikos premiją? Šiais metais Europos Sąjungai ir jos 500 milijonų gyventojų buvo suteikta ši premija, skirta už tai, kad Europa, buvusi karų žemynu, tapo taikos žemynu. Ši premija bus įteikta 2012 m. gruodžio 10 d. Norvegijos sostinėje Osle. Keturi jauni europiečiai (galbūt tai ir Tu?) prisidės prie ES vadovų ir priims šią premiją.

Laikas, kuris švaistomas nereikšmingiems užsiėmimams, gali būti skiriamas... prasmingai savanoriškai veiklai. Pažiūrėkite, kokiai.  

Portale „Pažink Europą“ pristatome naujieną – nuo šiol kiekvieną savaitę rodysime žiūrimiausius Europos Komisijos atstovybės „YouTube” kanalo video klipus. 

Ką veiksi Tu po 50 metų? Keliausi aplink pasaulį, organizuosi šachmatų čempionatus, grosi būgnais ar megsi kojines? O galbūt kiauras dienas sėdėsi ant suoliuko ir skaitysi knygas, kurioms neradai laiko anksčiau? O gal kasdien pirksi loterijos bilietus... arba leisi laimėtus pinigus?

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!