Žymė: naujienos

Europos Komisija skelbia konkursą filmuko idėjai apie Europos sveikatos draudimo kortelę. Filmuko tikslas – didinti ESDK žinomumą.

Trys nugalėtojai, kuriuos išrinks konkurso komisija, laimės po 1500, 1000 ir 500 eurų, o geriausia idėja pavirs tikru filmuku. Tau nereikia būti profesionaliu scenaristu ar dalininkui – svarbiausia idėja!

Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) Teisės fakultetas 2014 m. gegužės 21 d. (trečiadienį) 14.00 val. kviečia į knygos „MANO EUROPA. MANO TEISĖS. Nacionalinės jaunimo konferencijos – teisinių idėjų konkurso, skirto Europos piliečių metams ir Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai paminėti, medžiaga“ (Sud. Jolita Malinauskaitė, Kazimiero Simonavičiaus universitetas, Vilnius, 2013) pristatymą

Jūsų atsiųstos nuotraukos atskleidė dalelę per 10 metų pasikeitusios Lietuvos, taip pat leido pasidžiaugti ir smagiais Jūsų gyvenimo pokyčiais. Dėkojame balsavusiems ir sveikiname laimėtojus!

Ar ES gali man nurodyti ką ir kur rūkyti? Išėjome į Kaziuko mugę paklausinėti žmonių, ką jie mano apie ES siekį kontroliuoti tabako prekybą bei vartojimą. Tai – šios savaitės #pazinkeuropa tema. Laukite daugiau naujienų!

Jau turime žaidimo „Surask, jei gali“ nugalėtojus!Jame dalyvavo beveik 250 moksleivių ir studentų. Teisingai į visus klausimus atsakė net pusė! Ačiū visiems dalyvavusiems. 83 laimingieji pasidalins žadėtus prizus. Be to, europarlamentaro Leonido Donskio biuras įsteigė papildomą prizą – kelionę po Europą aplankant ES institucijas Briuselyje! 

Būk aktyvus europietis ir žinok savo teises! Turiningą savaitgalį praleisti Palangoje kviečia Europos piliečių metų renginiai. Rugpjūčio 16-17 dienomis nuo 18 iki 22 val. ateik į Centrinę Palangos miesto aikštę ir gauk informacijos apie konkrečias ES piliečių teises ir teikiamas galimybes. Čia ekspertai patars, kaip elgtis ir kur kreiptis, jei ES piliečio teisės pažeidžiamos.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skėlbė marškinėlių dizaino konkursą,  kurio nugalėtojų darbai puikuosis ant Europos piliečių metams skirtų marškinėlių. Vykusio konkurso tema – Europos piliečių metai. Kas laimėjo?

Nuotraukų konkursas, kurį organizuoja Europos Sąjungos agentūra „Frontex", vyksta iki 2013 m. balandžio 30 d. Pagrindinis prizas - 500 eurų.

Ar žinojai, kad laimėjai prestižinę Nobelio taikos premiją? Šiais metais Europos Sąjungai ir jos 500 milijonų gyventojų buvo suteikta ši premija, skirta už tai, kad Europa, buvusi karų žemynu, tapo taikos žemynu. Ši premija bus įteikta 2012 m. gruodžio 10 d. Norvegijos sostinėje Osle. Keturi jauni europiečiai (galbūt tai ir Tu?) prisidės prie ES vadovų ir priims šią premiją.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!