Žymė: renginiai

Ieškai tarptautinių studijų ar savanoriškos veiklos galimybių? Norėtumei dirbti ir atlikti praktiką užsienio įmonėje? O gal domiesi kitomis tarptautinėmis galimybėmis? Tuomet išplėsk akis ir ausis: 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. ateik į „Time to Move“ renginį.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su dienraščiu „Verslo žinios“ ir UAB „Baltnetos komunikacijos“ organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2015“. Šių metų stovyklos tema „Internetas be sienų – bendroji Europos Sąjungos skaitmeninė rinka“.

Siekdama paskatinti Lietuvos intelektualų, kūrėjų, akademinės bendruomenės atstovų indėlį į tolesnę diskusiją dėl Europos ateities, Europos Komisijos atstovybė, bendradarbiaudama su Lietuvos universitetais, 2014 m. spalio 2, 3 ir 6 d.  organizavo diskusijų-susitikimų ciklą „Pakalbėkime apie Europą ir mus“.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos banku ir dienraščiu „Verslo žinios“ 2014 m. spalio 9–12 d. organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2014“. Stovyklą rengiame jau trečią kartą. Mūsų tikslas – stiprinti pradedančiųjų žurnalistų ir nuomonės formuotojų profesinius gebėjimus ir populiarinti svarbiausias ES ekonomikos temas.

Achenas, Vokietija – jaukus, gan mažas tačiau svarbią istorinę reikšmę turintis miestas. Gegužės 26-29 dienomis čia Tarptautinis Karolio Didžiojo Prizas buvo įteiktas Europos Vadovų Tarybos pirmininkui Hermanui Van Rompuy. Turbūt mažiau žmonių girdėjo, kad tos pačios ceremonijos metu skiriamas prizas jauniems žmonėms. Šis svarbus prizas ne tik parodo Europos tikslą siekti vienybės, bet tuo pačiu pabrėžia jos iššūkius ir kliūtis.

Vyresniųjų klasių moksleiviai savaitgalį balsavo pirmą kartą Lietuvoje surengtuose mokomuosiuose Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Mokomieji rinkimai – KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto ir ŠMM vykdyto socio-edukacinio projekto „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“ dalis.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Liepos 28 – Rugpjūčio 18, 2014
www.peacewalk.eu

Europos Taikos Kelias (angliškai EuropeanPeaceWalkkitaip EPW) prasidės Vienoje, šių metų liepos 28
dieną, praėjus lygiai šimtui metų nuo Pirmojo Pasaulinio Karo pradžios.

Ar girdėjai, kaip skamba maltiečių kalba? Turi puikią progą išgirsti maltiečių poezijos – ne tik išverstos į lietuvių kalbą, bet ir skambančios maltiečių kalba. Ateik į susitikimą su poete iš Maltos Simone Inguanez, kuris vyks š. m. sausio 14 d. 17.30 val. Rašytojų klube, K. Sirvydo g. 6, Vilniuje.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!