Žymė: stažuotės

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos banku ir dienraščiu „Verslo žinios“ 2014 m. spalio 9–12 d. organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2014“. Stovyklą rengiame jau trečią kartą. Mūsų tikslas – stiprinti pradedančiųjų žurnalistų ir nuomonės formuotojų profesinius gebėjimus ir populiarinti svarbiausias ES ekonomikos temas.

2013 m. rugsėjo 27 - 28 dienomis Kaune prasidės pirmieji šiais mokslo metais Mokomojo Europos Parlamento mokymai! Visi 9 – 12 klasių moksleiviai, kurie nori dalyvauti MEP Komitetų pirmininkų mokymuose, kviečiami registruotis į šiuos mokymus.

Kasmet skelbiamos stažuotojų atrankos į įvairias Europos Sąjungos institucijas Lietuvoje, Briuselyje, Liuksemburge ir kituose miestuose. Jauniems žmonėms tai galimybė susipažinti su konkrečios institucijos veikimo principais, įgyti praktinių įgūdžių, praplėsti akiratį. Be to, dalis stažuočių yra apmokamos – stažuotojai gali gauti apie 1000 eurų per mėnesį.

Domina 5 mėnesių apmokama stažuotė Europos Komisijoje? Jau turite bakalauro diplomą ir mokate angliškai (vokiškai arba prancūziškai)? Iki sausio 31 d. galite teikti paraiškas stažuotėms, kurios prasidės 2013 m. spalį. Vieną lietuviškai kalbantį stažuotoją priims ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje!

Dalyvauti pažintinėje kelionėje į ES institucijas norą išreiškė 65 jaunimo organizacijų nariai. Iš jų atrinkome šešis, kurie kartu su Jaunimo Europos komandos nariais rugsėjo 23-26 d. Briuselyje susitiks su ES institucijų darbuotojais ir su jais diskutuos apie jaunimo problemas ir iššūkius Europos Sąjungoje.

Kviečiame jaunimo organizacijų narius iš Lietuvos registruotis į pažintinę kelionę į ES institucijas Briuselyje 2012 m. rugsėjo 23–26 dienomis.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!