Žymė: žmogaus teisės

Šią savaitę #pazinkeuropa diskutuosime apie „Erasmus+“ programą ir Jaunimo garantijas. Ar Jūs jau pasinaudojote galimybe susikurti savo sėkmės istoriją? Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Kaip vertinate žemės pardavimą užsieniečiams? Šią savaitę apie tai diskutuos #pazinkeuropa ir Euroblogas. Europos Komisija pateikė atsakymų į dažnai užduodamus klausimus šia tema: http://europa.eu/!hJ99VM. Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Ar Europos vertybės prieštarauja lietuviškosioms? Kudirkos aikštėje uždavėm šį klausimą įvairiems praeiviams. Šią savaitę #pazinkeuropa tyrinės europietiškumo ir lietuviškumo suderinamumo klausimą. Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Ar ES turėtų griežčiau prižiūrėti asmeninių duomenų saugumą internete? Klausinėjom ‘Lithunia Youth to Business Forum’ dalyvius, ar jie jaučiasi saugūs internete. Tai – šios savaitės #pazinkeuropa tema. Turite klausimų, nuomonių, pastabų? Pasisakykite!

Ar ES gali man nurodyti ką ir kur rūkyti? Išėjome į Kaziuko mugę paklausinėti žmonių, ką jie mano apie ES siekį kontroliuoti tabako prekybą bei vartojimą. Tai – šios savaitės #pazinkeuropa tema. Laukite daugiau naujienų!

Kaip reikėtų kovoti su skurdu pasaulyje? Koks pasaulis turėtų būti 2030-aisiais? Turi gerų idėjų, kuriomis norėtum pasidalinti – dalyvauk Europos Komisijos paskelbtame konkurse.  

Grupė „Skamp“ kartu su jaunaisiais reperiais pristato įrašytą dainą „We‘re All In This Together“ ir jos vaizdo klipą. Naujoji daina – „Skamp“ ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje skelbto konkurso „Hiphopo kalba apie Europą“ rezultatas.

Žiūrėkite vaizdo klipą ir atsisiųskite dainą į savo kompiuterį!

Virtualus edukacinis žaidimas „PAŽINK“ leis pasitikrinti žinias ir geriau pažinti visuomenės grupes, patiriančias diskriminaciją dėl amžiaus, negalios, lyties, rasės, religijos ar įsitikinimų, seksualinės orientacijos. Žaidimą galima žaisti internete http://www.zaidimas.pazink.org/.  

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!