RSS http://www.pazinkeuropa.lt/rss <![CDATA[Kelmiškių dialogas su EK nariu Vyteniu Andriukaičiu]]> Kelmės rajono gyventojai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti piliečių dialoge su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/kelmiskiu-dialogas-su-ek-nariu-vyteniu-andriukaiciu-1721
<![CDATA[Kitokia „Pyragų diena“ Kelmėje]]> Nacionalinė pyragų diena gali asocijuotis ne tik su kepiniais, bet ir tolerancija bei meile gyvūnams.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/kitokia-pyragu-diena-kelmeje-1719
<![CDATA[Europos piliečių iniciatyvos informacinis renginys festivalyje „Būtent!”]]> Ar galime sau leisti lėtus demokratijos procesus sparčiai besivystančiame pasaulyje? 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/europos-pilieciu-iniciatyvos-informacinis-renginys-festivalyje-butent-1718
<![CDATA[Atranka į Jaunimo Europos komandą!]]> Birželio 21 d. baigėsi naujų narių į Jaunimo Europos komandą registracija. Liepos 5 d. paskelbsime į antrą atrankos etapą patekusius dalyvius, kurie gaus papildomas užduotis. Numatoma, kad galutiniai atrankos rezultatai paaiškės iki liepos 19 d. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/prasidejo-registracija-tapti-jaunimo-europos-komandos-nariu-1717
<![CDATA[„Europos egzamino 2018“ nugalėtojai ir visų finalo dalyvių rezultatai]]> 2018 m. gegužės 22 d. įvyko „Europos egzamino“ finalas, kuriame paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/europos-egzamino-2018-nugaletojai-ir-visu-finalo-dalyviu-rezultatai-1716
<![CDATA[Paaiškėjo „Europos egzamino 2018“ finalo dalyviai]]> Gegužės 16 d. internetu įvyko „Europos egzamino“ antrasis etapas, kuriame dalyvavo beveik 400 dalyvių. Skelbiame 55 dalyvius, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų  gegužės 22 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančiame finale. Visiems finalo dalyviams bus išsiųsti asmeniniai kvietimai elektroniniu paštu.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/paaiskejo-europos-egzamino-2018-finalo-dalyviai-1714
<![CDATA[Kurie klausimai „Europos egzamino“ dalyviams buvo sunkiausi ir lengviausi?]]> Gegužės 9 d. Lietuvos mokyklose ir internetu vyko „Europos egzaminas“, kurio metu dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą. Egzamine dalyvavo daugiau nei 20 000 žmonių!

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/kurie-klausimai-europos-egzamino-dalyviams-buvo-sunkiausi-ir-lengviausi-1715
<![CDATA[Informacija „Europos egzamino 2018“ organizatoriams]]> Glausta informacija „Europos egzamino“ organizatoriams mokyklose ir kitose organizacijose.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/informacija-europos-egzamino-2018-organizatoriams-1713
<![CDATA[„Europos egzamino 2018“ literatūros sąrašas]]> Skelbiame literatūros  sąrašą, kuris padės Jums pasiruošti išlaikyti „Europos egzaminą“ 2018 m. gegužės 9 d.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/europos-egzamino-2018-literaturos-sarasas-1712