RSS http://www.pazinkeuropa.lt/rss <![CDATA[„Baigiau mokyklą. O kas dabar?“ 3 dalis]]> Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/baigiau-mokykla-o-kas-dabar-3-dalis-1705
<![CDATA[Pamatyk Europą kaip niekad anksčiau!]]> „The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/pamatyk-europa-kaip-niekad-anksciau-1704
<![CDATA[2018 m. „Europos egzaminas“ ir toliau kvies pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą]]> 2018 metų gegužės mėnesį vyks jau devintasis žinių apie Europos Sąjungą konkursas „Europos egzaminas“. Tradiciškai konkursą organizuoti ir rinkti ES žinovus kviečiamos mokyklos, universitetai, organizacijos ir kitos įstaigos. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/europos-egzaminas-2018-1703
<![CDATA[Kas taps pagrindiniais Europos muzikos apdovanojimų EBBA laimėtojais?]]> „European Border Breakers Awards“ (EBBA) 2018 laimėtojai koncertuos sausio 17 Groningene vykstančioje EBBA ceremonijoje. Ar jau balsavai už savo favoritus? Renginį galima žiūrėti internete, tačiau, jei nori dalyvauti gyvo garso koncerte, užsiregistruok, ir laimėk nemokamą bilietą! 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/kas-taps-pagrindiniais-europos-muzikos-apdovanojimu-ebba-laimetojais-1701
<![CDATA[Instagram foto konkursas #EuropeForCulture]]> Prasidėję 2018-ieji metai yra Europos kultūros paveldo metai. Ypatingą dėmesį kviečiame skirti įvairiems kultūros objektams, istoriniam paveldui, įvykiams, kulinarijai, ir t.t. Todėl kviečiame dalyvauti „Instagram“ nuotraukų konkurse. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/instagram-foto-konkursas-europeforculture-1702
<![CDATA[„Eurodebatų" finale - receptai kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje]]> 2017 m. gruodžio 11 d. Vilniuje, Europos namuose, paaiškėjo geriausi „Eurodebatų“ oratoriai. Šiemet geriausius išrinkti buvo ypač sunku, todėl 1 vietą pasidalijo net du dalyviai - Akvilė Šiaučiūnaitė iš Panevėžio ir Martynas Dargis iš Šilalės. Trečioji vieta atiteko Karoliui Živulskui iš Elektrėnų. Visi finalo dalyviai laimėto pakvietimus į „Login” festivalį, o prizines vietas užėmę finalininkai džiaugsis ir pagrindiniu prizu - pažintiniu vizitu į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/eurodebatu-finale-pasiulymai-kaip-nepasiklysti-melagingu-naujienu-pasaulyje-1700
<![CDATA[Mokykis apie mokesčius žaisdamas]]> Nori daugiau sužinoti apie mokesčius?  „TAXEDU“ siūlo interaktyviai mokytis apie mokesčius, viešuosius finansus ir jų svarbą. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/mokykis-apie-mokescius-zaisdamas-1699
<![CDATA[Šakiečiai detonavo melagingų naujienų bombas]]> Lapkričio 22 dieną Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje vyko ,,Eurodebatai”.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/sakieiciai-detonavo-melagingu-naujienu-bombas-1698
<![CDATA[„Eurodebatų“ finale moksleiviai dalinsis receptais, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje]]> Lapkričio mėnesį dvidešimt dviejuose Lietuvos miestuose vyko didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Pirmojo etapo nugalėtojai gruodžio 11 dieną susitiks „Eurodebatų“ finale Vilniuje.

 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/eurodebatu-finale-moksleiviai-dalinsis-receptais-kaip-nepasiklysti-melagingu-naujienu-pasaulyje-1697