RSS http://www.pazinkeuropa.lt/rss <![CDATA[Susipažinkite su #eurodebatų dalyviais Panevėžyje]]> #Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/susipazinkite-su-eurodebatu-dalyviais-1692
<![CDATA[„Eurodebatai“ tavo mieste!]]> Lapkričio 6–23 dienomis dvidešimtyje Lietuvos miestų vyks didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Vyresniųjų klasių moksleiviai diskutuos apie tai, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje. Ateik, išgirsk, užduok klausimus ir išrink nugalėtoją!

 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/eurodebatai-tavo-mieste-1691
<![CDATA[Artėja „Eurodebatai“ Kupiškyje]]> Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/arteja-eurodebatai-kupiskyje-1690
<![CDATA[Apsaugok savo „skaitmeninį AŠ“!]]> Šiandien esame daug atviresni nei anksčiau – internete skelbiame daug asmeninės informacijos apie save: viešai rodome, kur atostogaujame, dalijamės asmeniniais vaizdo įrašais, gimimo data, telefono numeriu, artimųjų vardais. Visgi siūlome prieš paspaudžiant „skelbti“ giliai įkvėpti ir savęs paklausti – ar ši informacija ateityje negali būti panaudota prieš mane?

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/uzdek-filtra-1689
<![CDATA[Dalyvauk „Eurodebatuose“ tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“]]> Kviečiame registruotis į didžiausią Lietuvoje individualių debatų konkursą „Eurodebatai“. Vyresniųjų klasių mokiniai kviečiami išsakyti idėjas ir diskutuoti tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?”. Per debatus bus vertinamas idėjų turinys, gebėjimas argumentuoti ir diskutuoti su kitais dalyviais.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/dalyvauk-eurodebatuose-tema-kaip-nepasiklysti-melagingu-naujienu-pasaulyje-1688
<![CDATA[Diskusija apie Lietuvą ir Europą diskusijų festivalyje „Būtent!“]]> Rugsėjo 9 d. Birštone vykusiame diskusijų festivalyje „Būtent!“ vyko diskusija „Lietuva – Europos pakraštys ar branduolys?“. Diskusiją moderavo Arnoldas Pranckevičius. Diskusijos dalyviai: Vladas Lašas, Jovita Neliupšienė, Rytis Zemkauskas, Laura Kuršienė (būsima mama, žmogus iš publikos).

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/diskusija-apie-lietuva-ir-europa-diskusiju-festivalyje-butent-1687
<![CDATA[Filmukų konkursas apie konkurenciją]]> Kelionė į Briuselį už 1 min. kūrybiškumo apie tai, kas yra konkurencija. Filmukų laukiame iki rugsėjo 28 d. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/filmuku-konkursas-apie-konkurencija-1683
<![CDATA[Prasideda registracija į jaunųjų vertėjų konkursą „Juvenes Translatores“]]> Šiemet, kaip ir kasmet nuo 2007 metų, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinis direktoratas organizuoja konkursą „Juvenes Translatores“ (lot. jaunieji vertėjai). Konkurso tikslas – skatinti vidurinių mokyklų moksleivius mokytis kalbų ir suteikti jiems galimybę paragauti vertėjo raštu duonos.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/prasideda-registracija-i-jaunuju-verteju-konkursa-juvenes-translatores-1684
<![CDATA[Įvadiniai #JaunimoEuroposKomandos mokymai 2017]]> Kaip ir kiekvienais metais, šiemet vyko #JaunimoEuroposKomanda įvadiniai mokymai. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/ivadiniai-jaunimoeuroposkomandos-mokymai-2017-1682